Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulmukodes és...

Pajzsmirigy alulmukodes és fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van itt olyan aki PM alulmukodes ellenére sikeresen elfogyott?

Elmeselned a történeted röviden az elejétől a végéig? Nem étrendet kérek, csak jó lenne ha kaphatnek kis megerősítést hogy igenis sikerülhet.



2019. jan. 4. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alulműködés jól kezelhető, KEZELT alulműködés mellett meg simán lehet fogyni.
2019. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de ezt magamtól is tudom.. Szimplán kíváncsi vagyok más történetére, mikor derült ki, hogy derült ki, és a javulás után hogy változott az élete
2019. jan. 4. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm volt ebben a helyzetben. Kezeltette a pajzsmirigy alulműködését, és utána, emellett normálisan diétázott sportolt, és fogyott. Tehát ha nem diétára, sportgyakorlatokra vagy kíváncsi, akkor onnantól, hogy kezelés alatt van a pajzsmirigy alulműködés, akármelyik fogyókúrázó megerősítésére biztatására is nyitott lehetsz.


Tehát amennyiben kezelteted a pajzsmirigyed, a fogyás szempontjából csak önkorlátozó hiedelem.


Az ismerősöm történetesen ennek köszönheti azt is, hogy gyereke születhetett.


Mindenesetre nagyon szorítok neked.


Azt tanácsolom csak, hogy reális célt tűzz ki, lassan, fokozatosan állj neki, és legyél következetes, kitartó, fegyelmezett. Ha hirtelen nagy lelkesedéssel vágsz bele, azt nem tudod folyamatosan fenntartani, sem az alacsony kalóriabevitelnél, sem a sportban, és ha alábbhagy a kezdeti lelkesedés, lendület, akkor az egészből csak a kudarcélmény marad meg, ill. jön a jojó-effektus, mert a szervezeted felkészül egy legközelebbi "krízisre", és amint tápanyaghoz jut, zsírban elraktároz, amennyit lehet.


A reális célról beszélj egy normális dietetikussal. Norbi és hasonlók nem azok, az ő módszereiket messze kerüld el!

2019. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én szülés után fogytam le, amit tartani is tudtam, mivel sose dietaztam hanem eletmodvaltottam. Aztán hirtelen minden elromlott. Most hogy már tudom hogy PM probléma van, persze könnyebb, de az egészségügyben levo fel éves varolista meg magán endokrinológushoz is, elég kétségbe ejtő. Ezért szerettem volna pozitív történeteket olvasni, hogy legyen erőm a kitartashoz :)

2019. jan. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!