Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lett pattanásos az...

Olivér2002 kérdése:

Mitől lett pattanásos az arcom? 1-2 hónapja még szinte egy sem volt.17 éves vagyok és korábban már volt ilyen problémám.

Figyelt kérdés
Nem táplálkozok egészségtelenül, egyszer csak előjöttek. Sok féle krémet használok rájuk, aza arcom már hánlik tőlük, úgy leszárítottam a krémekkel, de a pattanások nem múlnak el.

2019. jan. 5. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Dolgoznak a hormonok. Majd kinövöd.
2019. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem ettel mostanában olajos magvakat? Napraforgó mag vagy hasonlót?

Én nagyon tudom neked ajánlani az Ilcsi márkájú fekete szappant ami 1,1-5 hét alatt gyönyörűen helyre teszi a pattanásos bőrt. Arcra mellkasra hatamra használtam és varázslatos amit művelt vele. Tudnám még ajánlani a szolit is (ez is csak saját tapasztalat) mivel az is jót tesz a pattanásos bőrnek megint csak leirom én ezt tapasztaltam nyilván nem mindenkinek válik be. De a fekete szappan az egy csúcs találmány megér egy próbát! Ne használj mellette semmi mást csak egy kis arc krémet hogy ne legyen száraz annyira a borod! :)

2019. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nem ettem olajos magvakat, tényleg semmi olyat, mint az előtt, egyik hétről a másikra ilyenné vált az arcom.
2019. jan. 5. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

+1 fekete szappan!


Ki kell tapasztalni hogy mi a jó, nem mindenkinek jó az ha sok mindent használ.

2019. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!