Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok,eddig semmi...

15 hetes vagyok,eddig semmi problémám nem volt. Ma mentem a nőgyógyászomhoz hogy viszem neki a leleteket. Vizsgálat előtt elmentem pisilni és erősen barnás pirosas lett a wc papir. Nagyon megijedtem, most mire számithatok?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok,eddig semmi problémám nem volt. Ma mentem a nőgyógyászomhoz hogy viszem neki a leleteket. Vizsgálat előtt elmentem pisilni és erősen barnás pirosas lett a wc papir. Bementem a dokihoz,megvizsgált azt mondta nem kell az ördögöt a falra festeni de holnap menjek be uh-ra hogy él e még a baba,és innen szigorú pihenés. Nagyon félek. Volt már valaki igy és nem lett semmi baj? Vagy számitsak a legrosszabbakra? Tudom nem tudjátok megmondani mi lesz holnap,de aki már járt igy azzal mi lett? Segitsetek nagyon megvagyok ijedve,mert tavaly szeptemberben volt már egy missed ab.-om.:-(((
2009. márc. 11. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És nem csinált a doki uh-ot? Vagy talán ott nála nincs készülék? Ne idegeskedj szerintem, én a terhességem első két hónapjában (most én is 15 vok) szinte folyamatosan rózsaszínezgettem, volt amikor két napig szabályszerűen véreztem és semmi probléma nem volt. Ne idegeskedj, az a lényeg!! Nyugi, bár tudom, könnyű ezt mondani. Én elég sok helyről hallottam azt, hogy terhesség alatt előfordul a vérezgetés, főleg ha épp a menstruációs időbe vagy, mert a szervezeted emlékszik arra, hogy mikor kéne hogy megjöjjön. Ne izgulj, szerintem nincs semmi, főleg ha nem is görcsölsz.
2009. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos 2 vetélésen vagyok túl kűlönbözö okok miatt . 3-dik terhességnél én is bepecsételtem gondolhatod hogy megijedtem ,szerencsére nem lett semi baj és most van egy4 hós babám. inkább a 12 -dik hétig veszélyesebb a helyzet. utánna már sokal kisebb az esély a vetélésre . légyszi ird meg mit mondott a doki.
2009. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sincsen semmi gond!

nalam is elofordult a terhesegem elejen mindennap vereztem, mondtam a dokimnak is azt mondta ha nem eros a verzes es nem, gorcsol erosen a has akkor semmi gond nincsen aztan az egyik naprol a masikra abba maradt a verzes nyugi az idegeskedessel tobbet artasz a babanak nyugodj meg es pihenj sokat!

2009. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem lett gond! Jelentkezz, hogy mit mondtak!
2009. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hála égnek nincs semmi gond. Elmult a pecsételés is a baba rendben van. Persze az aggodalmam nem mult el azért,nem értem az ilyesmi mitől van. Dolgozni már nem mehetek ugyhogy 5 hónap pihi:-)
2009. márc. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!