Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kinek mi a tapasztalata a...

Feriba2000 kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a Reg-Enor kúra kapcsán? Mi a lényege, a táplálékkiegészítő, vagy maga a táplálkozás? Egyik a másik nélkül nem megy? Honnan lehet/érdemes löttyöt venni?

Figyelt kérdés
Miképp érdemes főzni? Érdemes főzni, vagy megéri inkább rendelni? No, és honnan lehet rendelni? Nem értékesítő válaszokat várok, hanem tapasztalatokra épülő tanácsokat, véleményeket.

2019. febr. 6. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most csinálom másodjára együtt a feleségemmel és még vagy 20 másik ismerősömmel. Az első alkalommal a feleségem 22 kilót fogyott tőle. Ez nem fogyókúrás szer, rendbe teszi az emésztőrendszert és ennek mellékhatása a fogyás, vagy épp a hízás. Én elég sovány vagyok, most a hízás miatt csinálom. Plusz a májammal is gondok voltak: már 1-2 sör elfogyasztásától is olyan másnapos voltam, hogy majd meghaltam és májfoltjaim is voltak az arcomon és a kezemen. Az első kúrám után ez elég szépen helyrejött (nem teljesen, ezért is vágtam bele újra).


A regenorhoz egy elég "szigorú" diéta tartozik: semmi cukor (még gyümölcs sem a kúra ideje alatt), semmi ecet, semmi olaj, semmi tejtermék. Első ránézésre úgy tűnik, hogy nem lehet betartani, de pár nap alatt hozzászokik az ember. Az első kúrát kb. másfél éve fejeztük be és azóta is nagyjából megtartottuk ezt az étrendet az egész családnak (persze gyümölcsöket eszünk), azóta egyáltalán nincs itthon se cukor, se olaj se tej. Ez már természetessé vált számunkra :)


-"Egyik a másik nélkül nem megy?" igen és nem :)

A regenor fogyasztása az étrend betartása nélkül semmit sem ér, inkább tilos.

Az étrend regenor nélkül sokat segít, de regenorral sokkal hatásosabb.


-"Érdemes főzni, vagy megéri inkább rendelni?" Mi minden nap itthon főzünk, vannak kicsi gyerekeink. Pár helyen lehet regenoros menüt kapni, de ezeket meg kell keresni. Étteremben is szoktunk enni néha, ilyenkor szólunk, hogy hogyan készítsék el.


Beszerezni a löttyöt CSAK olyan embertől érdemes, aki már maga is végigcsinált egy ilyen kúrát és tud segíteni mindenben, mert menet közben sok kérdésed lesz hozzá. Segítség nélkül semmiképpen se vágj bele.


Ha úgy érzed, hogy nem tudod betartani 100%-ban a diétát, akkor inkább hozzá se kezdj, feleslegesen kidobott pénz és idő.


40 F

2019. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bioclifebyzsu válasza:

Súlyos pajzsmirigy problémával küzdöttem, és bármit csináltam, sajnos nem tudtam lefogyni.

Ekkor egy kedves ismerősöm ajánlotta számomra a Reg-enort. Először nem hittem el hogy működhet, hiszen a hozzá tartozó diéta alapja a zöldségekben gazdag ámde zsíros táplálkozás. Az elején tiltakoztam, de úgy voltam vele hogy belevágok, veszteni valóm nem volt. Meg kell mondjam hatalmasat csalódtam a készítményben. Pozitívan. Ez az első olyan szer, amely tényleg segített a fogyásban, az egészségemet is visszanyertem. Ahogy mélyebben beleástam magam a témába, rájöttem, hogy a Reg-enor nem egy fogyasztó csodaszer. Ez egy olyan készítmény, amely a megfelelő étrenddel támogatva segít a szervezet öngyógyító folyamatainak az aktivizálásában és a fogyás a méregtelenítés mellékhatásaként jön létre. Mindennapi életünk folyamán rengeteg káros tényezőnek vagyunk kitéve. Gondoljunk csak a tartósítószerekre, az antibiotikumokra és egyéb szintetikus gyógyszerekre, a cukorra, alkoholra, ízfokozókra, állagjavítókra, és olyan mesterséges hormonokra, amelyekről nem is gondoljuk, hogy mindennapi életünk folyamán a táplálékainkkal bevisszük őket. Ezek az anyagok a zsírraktárainkban tárolódnak el, és hosszú távon a szervezetünk elsavasodásához, elhízáshoz, szervezeten belüli gyulladásokhoz vezetnek. Sokat kutattam a témában, mert érdekelt, hogyan működik. Ha szeretnéd kipróbálni, és szeretnél újra egészséges lenni, keress bátran. A Reg-enornak köszönhetően gyökeresen megváltozott az életem! Oldalakat tudnék írni a termék rám gyakorolt pozitív hatásairól, de ez nem a megfelelő fórum. Ha szeretnél több információt szívesen segítek, keress bátran a bioclifebyzsu@yahoo.com e-mail címen. Mióta lefogytam fél évente 1 hónapot Reg-Enorozok méregteleítés céljából a tavaszi tiszítókúrámat jövő héten kezdem épp :) Ha érdekel, abban is tudok segíteni, hogy a terméket kedvezményes áron megvehesd. Remélem tudtam segíteni!

2019. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!