Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve ez van.Semmi célom nincs már (pedig eddig azért volt valami)

a jövőmet kb sötétnek látom.Semmibe nem találom az örömöm.Van hogy csak úgy rám jön a sírás.Nagyon érzékeny lettem.Van olyan ha unatkozok balhét generálok.Karcoltam már magam körzővel ,vonalzóval és néha a pengét is elő vettem egy vágásért a kezemre mivel nem akartam feltűnőnek lenni.Egyszerűen élvezem ahogy ki jön a vér a kezembol:(

Sokat veszekszem anyukámmal ezért van hogy kisebbeket bele ütök a falba mivel tudom hogy megbántottam a veszekedések közbe de már nem tudom vissza forditani és úgy vagyok vele ,hogy inkább nekem fájjon jobban mint neki.

Már megfordúlt a fejemben az öngyilkosság ,halál gondolata DE SOHA nem tudnám megtenni.Hamar felkapom dolgokon a vizet és indulazos vagyok.

Nagyon rég voltam már igazán boldog.

Önbizalmam egy csepp sincs.Utálom magam ahogy kinézek és aki vagyok.

Állandóan a hibát keresem magamban.

Minden nap hangulatingadozásom van.Van hogy egy kis ideig "boldog vagyok" aztán meg egyből rámtőr a szomorúság,bánat.Lehangoltnak és fáradtnak érzem minden nap magam.

Feleslegesnek érzem magam.


2019. jan. 13. 00:31
 1/5 A kérdező kommentje:

*indulatos

Bocsi a helyesírási hibákért!

2019. jan. 13. 00:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Hogy sajnáljanak? Te is tudod, hogy vagy depressziós vagy, vagy csak a koroddal jár. Tudod hogy mi a bajod, de azért kiírod. Tartsd meg magadnak!
2019. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy depressziós vagy. Jó pszichiáter tud segíteni.
2019. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is így vagyok, de azért nem vágom magam.
2019. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi célom, semmi emberi kapcsolatom rosszul érzem magam semmim és senkim, tele vagyok hibákkal, mivel sose volt aki megdicsérjen se barátnő se senki igy én is csak a rosszat látom magamba. Nem vagytok ezzel egyedül.. Csak ülök itthon 0-24 és arra gondolok hogy egyedül vagyok, viszont a korombeli lányok kis "trendi" viselkedése/öltözköüdése egyáltalán nem jön be visszahúzódó is vagyok így esélytelen egy barátnő is, így pedig boldog se voltam soha. DE.. És most jön a de. Van zene :3 Muszáj valami ami leköt.. ha nem is sokáig de egy kicsit nyugi van.. Kibeszélitek magatokból az is segíthet! Meghallgatom aki ír egy privátot hátha jobb lesz vagy tudok tanácsot adni talán, másoknak könnyen megy magamnak nem, igazából már nem is érdekel az egész ami velem kapcsolatos. De szivesen segítek. Ezért most itt egy nyugtató zene:D

https://www.youtube.com/watch?v=gYXMDCNjl8M

2019. jan. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!