Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Neketek mit jelent az egészséges életmód?

Mit takar részletesen.

jan. 19. 14:26  Privát üzenet  

A válaszok
Azt, hogy tudom, nem kéne cigiznem, innom, és normálisan (fehérjegazdagon, vitamindúsan) kéne kajálnom, és vissza kellene mennem az edzőterembe (nem csak azért, hogy mi van a haverokkal).

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 19. 14:43 Privát üzenet
Alkoholt alkalmanként iszom, nem dohányzom, odafigyelek arra, hogy nagyon kevés mű és szemétkaját egyek. Megfelelő arányban vannak jelen a makrotápanyagok a szervezetemben és sok vizet iszom. Ettől a fejfájás is minimalizálódik. Nem vagyok tunya, nem az éltet, hogy ha vége a munkaidőnek bezabálok és ledöglök a gép elé. Sokat kirándulok, ápolom a bőrömet, szeretkezem a párommal, a mérgező embereket leépítem magam körül. Ha stresszesebb vagyok, elmegyek futni, sétálni. De a mozgás ezek nélkül is jelen van az életemben. Aki rendszeresen mozog, annak a boldogsághormonszintje magas, ezért a nyomasztó dolgok sem mindig hatnak negatívan, nem mellesleg az anyagcserét is felpörgeti. Munkát is nem muszáj alapon választok, hanem kell, hogy jól is érezzem magam benne. Így ha a lelki-testi egyensúly rendben van, azt már én egészséges életmódnak nevezem.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 19. 14:47 Privát üzenet
Sok zöldség, kevés hús, napi szintű izzasztó edzés. Kevés kaja, sok mozgás. Zöldövezetben lévő házban lakást jelent, ahol jó a levegő, és a munkahely is hasonló környezetben van, nem messze, tehát nem kell a benzingőzös városon átcaplatni, hogy odaérj.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 19. 14:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok erről a videóról?
Napi hány percet fussak?
Hogyan változtassam meg az életmódomat?
Életmód váltás, fogyózás, vegyes saláta, moslék, vagy ínyencség?
Mit tegyek, ha kilátszik a medence csontom és a hátgerincem, ha lehajolok?
Ti mit javasoltok fogyásra? Tippeket tanácsokat légyszi, mi esetleg nektek bevált vagy olvastátok

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!