Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Neketek mit jelent az egészség...

Neketek mit jelent az egészséges életmód?

Figyelt kérdés
Mit takar részletesen.
2019. jan. 19. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tudom, nem kéne cigiznem, innom, és normálisan (fehérjegazdagon, vitamindúsan) kéne kajálnom, és vissza kellene mennem az edzőterembe (nem csak azért, hogy mi van a haverokkal).
2019. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Alkoholt alkalmanként iszom, nem dohányzom, odafigyelek arra, hogy nagyon kevés mű és szemétkaját egyek. Megfelelő arányban vannak jelen a makrotápanyagok a szervezetemben és sok vizet iszom. Ettől a fejfájás is minimalizálódik. Nem vagyok tunya, nem az éltet, hogy ha vége a munkaidőnek bezabálok és ledöglök a gép elé. Sokat kirándulok, ápolom a bőrömet, szeretkezem a párommal, a mérgező embereket leépítem magam körül. Ha stresszesebb vagyok, elmegyek futni, sétálni. De a mozgás ezek nélkül is jelen van az életemben. Aki rendszeresen mozog, annak a boldogsághormonszintje magas, ezért a nyomasztó dolgok sem mindig hatnak negatívan, nem mellesleg az anyagcserét is felpörgeti. Munkát is nem muszáj alapon választok, hanem kell, hogy jól is érezzem magam benne. Így ha a lelki-testi egyensúly rendben van, azt már én egészséges életmódnak nevezem.
2019. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Sok zöldség, kevés hús, napi szintű izzasztó edzés. Kevés kaja, sok mozgás. Zöldövezetben lévő házban lakást jelent, ahol jó a levegő, és a munkahely is hasonló környezetben van, nem messze, tehát nem kell a benzingőzös városon átcaplatni, hogy odaérj.
2019. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!