Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista a 23éves párom?

Alkoholista a 23éves párom?

Figyelt kérdés

Azzal a gonddal fordulok hozzátok hogy 3éve vagyok egYütt a párommal.

Rengeteget iszik de már 14éves kora óta az apja befolyására.(mindig itatta már akkor is)elég zűrös volt a gyerekkora is.veszekedés verekedés stb.a múltkor történt egy olyan eset is hogy úgy berúgott hogy megvert.ee nem érdekelt mert szeretem.

Az ivászat már napi szinten van.eddig mindig azt kamuzta hogy azért marad a munkahelyén mert túlórázik ,most már kiderült hogy rendes időbe elmegy onnan csak megy inni..napi szintes már az egész néha már feladnám ,de szeretem.segíteni akarok neki.hogyan beszéljem rá hogy keressünk szakembert?az ő elmondása alapján csak azért iszik mert ízlik neki.előre is köszönöm.. :'(


2019. jan. 23. 23:34
 1/6 vörös98 válasza:
100%
Sürgősen keressetek szakembert, ha pedig nem hagyja, akkor hagyd ott, ne tegye tönkre a te életedet is.
2019. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem alkohol problémával küzd. Hány napig bírja alkohol nélkül?
2019. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy nem bírja.egy napig sem.

De hogyan értessem meg vele hogy keressünk orvost?ő nem veszi ezt alkoholizmusnak egyentalan.

2019. jan. 23. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista.

Csernusnak van fent evvel a témával kapcsolatosan videója a youtubeon, keressél rá.

2019. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy hagyd ott, ha egyszer szereted. De előbb utóbb mérlegelned kell, megéri-e ez az egész neked. Mert te szenvedsz ebben a kapcsolatban a legtöbbet.
2019. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem reg volt a Jakupcsek c. Musorban hogy egy fiatal srac meselt hogy alkohol problemaja volt de kifogas mindig volt hogy hat fiatal mikor igyon, kozben a fuggoseg kortalan vagyis lehet alkoholista 18 evesen is es 23. egy ember.

Rohadt nagy problemaja van a baratodnak es sajnos az elso lepes sincs meg ami a LEGnehezebb a beismeres... amig o nem latja be hogy gaz van addig semmi esely semmire...

(Es az hogy megvert ez csak a kezdet ha 1x megtette..)

Gondolkozz es merlegelj ha nem most akkor azep lassan mert nem lesz jo neked a vegen nem fogsz tudni szabadulni... es ne vedd a lelkedre

2019. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!