Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista vagyok?

Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. először kb 14 évesen rúghattam be, kb akkor kezdtünk a baráti összejöveteleken iszogatni.

Felfedeztem milyen jó, és kb 15-16 évesen kezdtem azt hogy volt itthon borom.

Mostanában elég rossz időszakom van, családi gondok miatt, és az elmúlt másfél hónapban heti kb 4 alkalommal ittam, egyedül.



2018. nov. 6. 17:44
 1/8 A kérdező kommentje:

az változó mennyit iszok, de a max az egy üveg bor amit egy délután alatt fogyasztok el.

de van h keverem, tehát ami van itthon abból iszok pár felesnyit

2018. nov. 6. 17:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki hogy nem iszol és nézd meg hogy meg tudsz e lenni alkohol nélkül?

Ha meg tudsz lenni több héten , hónapon keresztül , akkor nem vagy alkesz.

Ilyen egyszerű ez az önteszt.

2018. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most legutóbb 3 napig nem ittam (vagyis 1 pohár bort de csak mert családnál nyaraltam) és megvoltam
2018. nov. 6. 18:10
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha itthon vagyok egyedül akkor az unalmat sokszor piával nyomom el főleg h most szar a hangulatom
2018. nov. 6. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichikailag már azelőtt az voltál, hogy inni kezdtél volna. Ha nem hagyod abba az ivást, (és valószínűleg nem hagyod), rendesen is az leszel. Hasonló korú vagyok, hasonló cipőben járok, és tudom, hogy itt nem lehet mit tenni. Ha lehet, menekülj otthonról minél előbb.
2018. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Igen, szakembert keress fel!

(Gratulálok hozzá, mellesleg!)

2018. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gratulálj anyádnak is hogy gyereket várt azt te jöttél
2018. dec. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!