Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezeket telhesíteni?

Hogyan tudnám ezeket telhesíteni?

Figyelt kérdés

Amit rólam: 168 magas, 53 kg tomegu atlagos fiu vagyok, es lenne par dolog amin szeretnek caltoztatni. Elfekvessel szulettem, a karom es a labam nem tudom kinyijtani, ennek koszonhetoen eleg esetlen kiallasom van:D Abbol adodoan, hogy a labam nem tudom kinyujtani, allaskor a combom felso reszet feszitem meg, igy a combom felso resze az also reszhez aranytalanul nagy, csunya. (Konkretan felul olyan mimt a kalacs, a terdem felett pedig nincs izom) Nem trollkodok.. a kerdeseim az alabbiak:

-Hogyan tudnek HATEKONYAN labra nyujtani, pontosabban a terd alatti szalagokat (Az hogy nyomom eleg jo modszer, de 0.5-1 percnel nem tudom tovabb tartani, iszonyat faraszto.

-Hogyan tudnam HATEKONYAN a karom nyujtani (Konkretan bicepsz),

-Hogyan tudnek a combom also reszet,

-Es hogyan tudnam a vadlimat edzeni?


Esetleges hibakert bocsi, ekezethianyert szinten:D Ertekelem a normalis valaszolokat!:)



#edzés #edzésterv #étrend #motiváció #edzésonline #edzesz #edzés idézetek #edzésterv kezdőknek
2019. jan. 25. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel szakemberhez kellene fordulnod. Egyedi gyógytornára lesz szükséged. Ortopédiára, vagy reumára menj el.
2019. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jarok ortopediara kontrollra, megnez es szia mehetsz:D Konkret gyakorlatokat mondjatok inkabb.. magam szeretnek ezellen tenni.. es mar 4 mutetem volt.. ezt kifelejtettem:D
2019. jan. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!