Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masszázs árai kiírva hatékonya...

Király Péter 1 kérdése:

Masszázs árai kiírva hatékonyabbak az oldalon? Meggyőzőbb ha látni mennyiért végzem? Kiírnátok?

Figyelt kérdés
Lehet jobban ráharapnak ha látják olcsó vagyok.

2019. jan. 28. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen masszázs? Azt nem írtad.
2019. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha egy terméknél vagy szolgáltatásnál rögtön látom az árat is nem kell külön rákérdezni.
2019. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek írom: svédmasszázs
2019. jan. 28. 16:34
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Tehát erotix massszázst csinálsz, nem ne írd ki. A kuncsaftok telefonon fognak érdeklődni.

De ha túl olcsó vagy, csak hájas, szőrös férfiak és unatkozó apukák fognak menni!

2019. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
EROTIKA, SZEX MENTES MASSZÁZST CSINÁLOK.
2019. jan. 28. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Hát bocsi, de senki nem megy csak svédmasszázsra...max a nők vagy ami páros masszázs.

A férfiak ha csak maasszíroztatni akarnak, akkor inkább sport/gyógy masszőrhöz járnak.

Tehát ha te sexmentesen akarsz akkor mehetsz a gyógyító intézetekbe, fürdőkbe, wellnes szállodákba stb. De még az se 100%.


Saját vállalkozásként privát szalonban vagy otthon felejtsd ezt el! Napi 10 próbálkozód lesz...majd nulla vendéged.

2019. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még megyek további más masszázs képzésekre, tudom ez kevés. Kell Spa, irodai, alakformáló minimum. Érdekel még több keleti ág is Ma-uri, Thai, indiai.
2019. jan. 28. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 52%, a sport- és gyógymasszőrök is túlnyomórészt svédmasszázst csinálnak, csak szólok. Kivéve persze a gyógyfürdőkben és kórházakban, az más.

Üdv: egy gyógymasszőr.

2019. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8.!

Tudjuk, tapasztaltuk amit írtál, azért mégis jelentős a különbség mert a gyógymasszőrök tudásalapja többszöröse annak aki "csak" a frissítőmasszázst tanulta. Miután általában van valami panasza annak aki masszázsra megy ezért fontos a hozzáértés

2019. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt nem ezt írtad, másrészt ideje lenne leszokni erről a gondolkodásról, hogy masszőrhöz csak panasz esetén kell menni. Az egy karbantartás, mindenkinek rendszeresen kéne járni, és akkor persze nekünk is jobb lenne. Én gyakran megyek olyan masszőrhöz, akinek nincs gyógymasszőri végzettsége. (Igaz, hogy nekem viszont van, és így tudom, hogy mennyire jó, amit csinál.)
2019. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!