Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A táplálkozásnak van köze a...

A táplálkozásnak van köze a pattanásokhoz?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyek azok az élelmiszerek, amitől kipattogok?

Valaki az olajos magvakat okolja, valaki az állati zsírokat valaki meg a szénhidrátot. Akkor egyek salátát és igyak gleccservizet, hogy szép legyen a bőrőm? :D



2019. jan. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy: 15 vagy 80? Aszerint kapsz válaszokat!
2019. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges étkezés nem merül ki a salátában meg a 'gleccservízben'... Nyilván ha chpiset meg kólát iszol, hamburger, pizza...akkor a bőrödön is meglátszik majd. Sok nyers, gyümölcs/zöldség, leturmixolva is lehet, krémleves formában. Nasinak pár szem aszaltgyümit is ehetsz, csoki heyett. Kismillió tipp van a neten, nézz körül. de ha nagyon problémás a bőröd menj el egy vérvételre.
2019. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van akinek az olajos dolgok és a tejtermékek rontanak rajta. Nálam pl bármit ettem vagy nem ettem, ugyanolyan ronda volt. Egyénfüggő.
2019. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 20 éves vagyok

És egyébként anyám főztjét eszem (tipikus falusi zsíros kaja), nem eszek gyorskaját, viszont szoktam magvakat meg pattogatott kukoricát nassolni. Gyümölcsöt, zöldséget töménytelen mennyiségben, szerintem senki nem eszik annyi gyümölcsöt mint én. (Napi 5-6 mandarin meg 1-2 alma vagy banán)

2019. jan. 28. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 mandarin a töménytelen mennyiség???
2019. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem. Az csak a mandarin, azon kívül eszek narancsot, mangót, almát, banánt, kiwit.
2019. jan. 28. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá, de ki kell tapasztalni. Nekem a tejtermékektől és az olajos magoktól (ha sokat eszem belőlük) jönnek ki. Régebben állandóan pattanásos voltam. Esetleg próbáld ki a paleót, nekem attól nagyon sokat javult a bőröm.
2019. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!