Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet jövője a vércsoport...

Lehet jövője a vércsoport szerinti táplálkozásnak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen, elképzelhető. Majd kiderül lassan...
2018. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2018. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, semmi értelme.
2018. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi alapja nincs, ezért nem.
2018. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó ötletnek tartanám más helyében. Akkor megint az lenne, hogy van egy család, mindenkinek mást kéne főzni vércsoportoktól függően? Vagy pedig egészségesebbek lennénk, nem lenne senkinek magas a koleszterine, cukorszint, stb.
2018. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól, hogy csak és kizárólag olyan ételeket lehet enni, amiket neked javasolnak. Ehetsz te akármit, csak utána lehet jön a haspuffadás, görcsök, hasmenés/székrekedés, hízás/vagy éppen hízásra képtelenség, valószínűleg azért, mert olyan ételeket eszel, amiket nem jól emészt a szervezeted. Ha ezt el akarod kerülni, akkor érdemes kiiktatni bizonyos ételeket az étrendedből. Én most kezdtem ezt a diétát, mert a személyi edzőm javasolta, aki 15 éve versenyszerűen edz és az egyik legjobb fizikumú férfi, akit láttam, viccen kívül. Brutál jól néz ki és ő esküszik erre a diétára. Én is csinálom már egy ideje, pl nekem a glutén/búza nem jó a szervezetemnek és amióta nem eszem, megszűnt a folytonos hasmenésem, görcseim. Végre tudok hízni(izomra), mert mindig nagyon vékony voltam. Szóval valami alapja mégiscsak lehet a dolognak, de mindenkinek saját szíve joga, hogy mit és hogyan eszik.
2018. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nincs alapja. A glutén és hasonló problémás fehérjék illetve ételek elhagyása sok embernek lehet hasznos, még akkor is, ha olyan vércsoportba tartoznak, akiknek kifejezetten ajánlják a gabonákat. Egyébként a kerülendő és ajánlott ételek listája nélkülöz mindenféle logikát és tudományos alapot. Ha neked bejött, akkor egyszerűen szerencséd van.

Az is tiszta hülyeség, hogy a káposztától és egyéb zöldségektől (WTF?) vagy éppen a vörös hústól hízik valaki. A természetes ételek önmagukban nem hizlalnak, nyilván nem mindegy az elfogyasztott mennyiség és az étrend többi része.

2018. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“ A természetes ételek önmagukban nem hizlalnak”


Miért, akkor mi hízlal, vagy mi növeli az izomtömeget? A belélegzett levegő? És akkor ilyen emberek próbálnak okoskodni...Nekem és az edzőmnek eddig bevált ez a diéta, sőt a többi vendégének is, konkrétan mondott olyan példát is, hogy az egyik lány vendége attól izmosodik legjobban, ha csak hüvelyes zöldségeket eszik. Mert az ő szervezete abból tudja hasznosítani a legjobban a fehérjéket. És van tudományos alapja, egy orvos fejlesztette ki, nem valami mezei hülyegyerek, aki unatkozott. De hiszel, amit akarsz, jogod van nem egyetérteni, én csak leírtam a SAJÁT véleményem.

2018. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!