Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem figyelek nagyon de...

Ha nem figyelek nagyon de full egészséges vagyok ezt megtarthatom igy vagy kellene vigyázzak mégis?

Figyelt kérdés

Sosem voltam hive a csak egészséges életmódnak, nem figyeltem különösen erre, ettem/eszek ami jólesik.

Igaz, hogy alapból nem kivánom azt ami káros lehet nagyon, pl nasikat max két hetente eszek, nem dohányzok és ritkán iszok, ezzel ellentétben gyakran eszek csokit és gumicukrot, a húsokat imádom, házi szalonnát sem vetem meg :)) ütitőt is iszom igaz nem gyakran, de imádom a gyümölcsöket és zöldségeket.

Mindenféle vizsgálatot elvégeztem és makk egészséges vagyok, minden eredményem tökéletes. Még a koleszterin és vércukorszintem is tök jó.

Ez azt jelenti, hogy eddig jól csináltam és ha kb ezen a szinten viszem tovább akkor megtarthatom ezeket az értékeket? Vagy azért sose lehet tudni mikor alakul ki valami és attól függetlenül hogy igy táplálkozom kialakulhat bármi?

Nem sportolok rendszeresen, de azt mindenképp elszeretném kezdeni komolyabban, már csak a kinézetem miatt is.

Persze a kérdésem nem vonatkozik az esetleges akut betegségekre.

23n


2019. jan. 30. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Egészséges ember nem létezik, csak rosszul kivizsgált. (3. osztályos tananyag)
2019. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!