Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol problema? 31f

Alkohol problema? 31f

Figyelt kérdés

Kb 15 eves koromtol iszom alkoholt ritkan de akkor takony reszegre iszom magam nagyon gaz es nem tudom miert nem birok normalisan pialni mint pl a baratnom. Mar tobbszor szoba kerult ez koztunk de nem tud segiteni ha szol h eleg volt cirkuszt csinalok .

Ez egyfajta alkoholizmus ?

Hogyan igyak mertekkel vagy ilyen vagyok es jobb ha elfelejtem a piat?

Valaki van hasonlo cipoben ?



2019. febr. 7. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem 'egyfajta', hanem sima alkoholizmus, a rosszabb fajtabol, mert agressziv is vagy tole. Ha magadtol nem megy a leszokas (ami kizarolag a teljes absztinenciaval erheto el), kerj segitseget a haziorvosodtol.
2019. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:
69%

Az alkoholizmus az, amikor rendszeresen iszik valaki valamennyit, akár kicsit, de nem bírja ki, hogy kimaradjon.

Én évente kb. 4 alkalommal vagyok részeg, amik születésnapok jellemzően. És jellemzően nem az enyémek, de még ilyenkor sem szoktam szinuszosan közlekedni.

Nem vagy valamennyire befeszülve, hogy nagyon ki akard engedni a gőzt olyankor?

2019. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonymousreview60 ***** válasza:

#1 A kérdező nem írta, hogy agresszív lesz, csak azt, hogy az ivásleállítást nem tolerálja. Nem írta, hogy amúgy részegen agresszív.

Kérdező: Nem volt a családban valaki, aki nagyon meg akarta mondani, mit és hogyan csinálj?

2019. febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Ez már nagyon kemêny és legrosszabb fajta alkoholizmus.

Ha abba tudod hagyni nyert ügyed van, de gyanítom nem fog menni neked.

Az meg különösen rossz ebben hogy a barátnöd is iszik, az is alkesz csak nem olyan agresszív fajta.

2019. febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem rendszeres, alkoholizmusnak nem nevezhető, de tényleg ne csinàlj belőle rendszert, mert azzà válik könnyedén.

Igyàl alkalmanként, de ne a sàrga földig.

Mi is megisszuk alkalmankét, kerti összejövetelekkor baràtokkal, de senki nem csúszik-màszik.

34N

2019. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem igazan vagyok befeszulve .

Soha sem kivanom az alkoholt van itthon mindig par uveg tomeny de nem iszom csak alkalmakkor de akkor sajnos mindig sokat. Masnap nem iszom ra csak buntudat meg masnapossag.

Nem szoktam balhezni sem alltalaban 4 alkalom volt osszesen a 16 evem alatt amikor volt valami zur 1szer tuti en coltam a hulye neki akartam menni valakinek masodszor belenk alltak szinten ittas egyenek. A 3-4alkalom mar a baratnommel volt szolt hogy kevesebbet igyak lassabban de mar volt a fejemben es meg alazonak tartottam h szabajozni akar . Utolag ezt atbeszeltuk es tudom h igaza volt de akkor megorultem. Vallalhatatlan vagyok olyankor alig erteni a beszedemet nagyon troger. Van erre valami megoldas vagy ahogy az elso mondja feletsem el az italt ?

2019. febr. 7. 07:26
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es ne beszélj màr baromsàgokat, most akkor mindenki alkoholista aki alkalomkor iszik valamit?

Hàt ez nem így van.

2019. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy a csajom alkoholista? :D

Egy evben 2 3 4 alkalommal kimegyunk valami buliba o iszik 2-3 koktelt es kesz

2019. febr. 7. 07:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Az semmi, nagyon tàvol van a betegségtől, de vigyàzzatok is erre.

Maga a betegség ott kezdődik, hogy màr màsnap nem bírja megàllni valaki, hogy ne igyon.De írod, te nem iszol rà màsnap, nem kívànod, pedig több üveg italt is tartotok otthon.

Az, hogy a viselkedésed rossz irànyba viszi ha iszol, az a megoldàs, hogy tudatosítod magadban, na akkor itt és most àllj x pohàr utàn.Azt viszont csak te tudod, mennyi ital utàn vagy képes még kontollàlni a viselkedésed.

2019. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Különbséget kell tenni alkoholfüggőség és iszákosság között. Ez a te eseted az utóbbi kategória.
2019. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!