Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kettétört a körmöm mit tehetek?

Kettétört a körmöm mit tehetek?

Figyelt kérdés

Eleg nagy körmeim vannak mert nem rég lett kilakkozva. De mar hosszu idő óta nem hagytam a lakkok között pihenőt. Gondolom meggyengítette es ma reggel rosszul nyúltam es keresztben kb a körömágy felénél tort ketté. Nagyon faj gondoltam leszedem de hozzáérni se tudok emiatt. A lakk meg rajta van gondoltam megpróbálom leszedni es van itthon körömerősítő es megpróbálnám hátha összeragadna a ket resz es megvárnám meg addig nő hogy levághassam. Ez működne illetve ilyen esetben le kell fertőtleníteni nem tudom mennyire tenne jót a körömlakk lemosó ha befolyik a körömágy alá illetve a lakk nem e karos ?

Előre köszönöm a válaszokat :)


2019. febr. 8. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyúlj hozzá. Nő lefele és úgy vágd le mindig kicsire és legyen beragasztva. Nem hinném hogy jót tenne a körömágynak ha bármit befolyatnál oda.
2019. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!