Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kilátástalannak látom...

Amlator12 kérdése:

Nagyon kilátástalannak látom magam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Annyira egyedül érzem magam, senki se szeret mindenki csak utál. Barátnőm sincs, aki mellettem állna, családi helyzetem sem a legmegfelelőbb sőt. Nem is nézek ki jól. Sosem lesz senkim. Valahogy mindenki jobb nálam. Másoknak van egy szerető családjuk egy barátnőjük, anyagi hátterük, és mindenki szereti őket és jól is néznek ki. Én meg vagyok ezek közül mindegyik ellentéte. Kezdem feladni. Miért van az, hogy valakinek mindene megvan, valakinek meg semmije sem? Fel se tűnne senkinek sem, ha nem lennék. Úgyis mindenki csak kirekeszt és negatívan kezel. Ezt is ide írom, ahelyett, hogy valaki olyannal beszélném meg aki ismer is. De engem ki képes szeretni? Senki:))). Sosem lesz olyan lány sem, aki igazán szeretni fog.

#depresszió #élet leértékelődése
2019. febr. 17. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
szevasz, hány éves vagy?
2019. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17
2019. márc. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!