Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 45. napon negatív teszt...

45. napon negatív teszt biztosan nem baba?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezünk a párommal.

A ciklusaim néhány hónapja egyre hosszabbak: 36,38,40,42,43 naposak.

Ma a 45. napon vagyok, néha elfog a “megjön érzés”, de még mindig semmi. Tesztet csináltam, negativ, de eléggé félek.

Mindenképpen elmegyek nőgyógyászhoz, már egy ideje tervezem, csak az első pár hónapban nem írtam fel, hogy pontosan mikor jött meg, mennyit késett stb, így a dokit március elején ejtem meg (időpontkérés és távolságbeli okok miatt.)


2019. febr. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább tűnik hormonproblémának, esetleg cisztának. Ha előtte 25-32 napos ciklusaid voltak, rendszeresen jött, akkor valószínűbb.

Előző menstruációid normál erősségűek, hosszúságuak voltak?

2019. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából sosem volt rendszeres. Egy időben szedtem tablettát, azt js azért hagytam abba, mert 1 év után sem állt be a ciklusom, a közepén elkezdtem végezni. Elmentem akkor vagy 5x orvoshoz, senki sem foglalkozott vele, “majd beáll”. Nem állt be. Abbahagytam a gyógyszert, azóta van az óvszer megoldás.

Korábbi menzeszeim, illetve a mostaniak is hosszúságra normálisak, kb 5-6 nap, közepes erősségel, viszont a vérzés abbamaradása után egy héttel is elkezdek hirtelen barnázni.

2019. febr. 18. 17:24
 3/5 A kérdező kommentje:
vérezni*.
2019. febr. 18. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a 45. napon szerintem már pozitív lenne a teszt, ha terhes lennél. Nekem is valami hormonális gondnak tűnik. Pláne, ha közben van olyan "mindjárt megjön" érzésed. Amint tudsz, menj orvoshoz. De lehet, hogy rövidesen tényleg megjön.
2019. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött szerencsére! :)
2019. febr. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!