Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szokott szúrni a szivem?

Miért szokott szúrni a szivem?

Figyelt kérdés
Mostanában (vagyis így 2019-ben, nem nagyon volt még) nem fordult elő, de már nagyon sokszor volt, hogy a stívem nagyon benyilalt. Olyankor alig bírtam levegőt venni, mert nagyon fájt ott a szivem tájékán. Ez csak olyan pár másodpercig szokott tartani. Nem vagyok elhízva, szóval ez nem lehet gond. Mellette van egy olyan problémám is, hogy nagyon fáradt vagyok. Bármikor el tudnék aludni ha lehetne. (Nemtudom ez közre játszik-e) elmenjek orvoshoz? Ez testi vagy lehet pszichés okok miatt is? Nincs nagy baj ugye?
2019. febr. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen problémám középiskolás koromban, azt mondták a stressztől van. Bár így utólag lehet a billentyű prolapsusom is közrejátszott. Megnézetheted, de valószínűleg nem fognak találni semmit.
2019. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni póntósan ugy ahogy neked.Ez a kofein beviteltől is lehet azon kivűl a fáradság is lehet az óka,Próbálj meg aludni pihenni egy kicsit és a kofein tartalmu italokat messziröl kerűld el.De ha 100%-osan biztosra szeretnél menni keress fel egy házi órvost.
2019. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!