Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy el lehet japni a betegsége...

Úgy el lehet japni a betegséget, ha valaki kádba csapja ki a taknyát, beleköhög, tüszög a levegőbe, nem mos kezet stb?

Figyelt kérdés

Ja és a szellőztetésre konkrétan allergiás...


Csak nagyon elegem van, hogy más miatt vagyok mindog beteg, mert az illető szerint nincsenek vírusok, baktériumok, csak "megfáztam valahol".


2019. márc. 2. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúj!
2019. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, konkrétan így lehet fertőzni.

Ha valaki igénytelen, sajnos kb lehetetlen rávenni, hogy tegye a szája elé a kezét (pedig ez oviban is már alap), és ilyenkor érdemes valami minőségi, fertőtlenítő szappant venni (kb 800 Ft) te pedig szedj C vitamint ha még nem tetted meg.

2019. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

C vitamint szedek, de nem előzi...


Ja így is főz, kezet nem mos, beleköhög a kajákba, ha nem akarsz enni, üvölt. Szerintem így fertőz le mimdig mindrnkit...

2019. márc. 2. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmiféle vitamin nem előz meg semmiféle betegséget.

Amúgy honnan tudod, hogy mit csinál a kádban ?

2019. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kinyitja az ajtót, bemegy, kicsapja, otthagyja kijön, hallatszik... Odafújja az orrát...


Meg a szellőztetés is minek, csak bejön a hideg és meg fog fázni...



És akkor ő szid engem, hogy "mekkora buta vagyok". Idióta... Gyerekkoromban kirohasztta a fogaimat, mert az tejfog és ki fog esni... Hát nem, csak ugye 10 évesen nem engedték egyedül sehova...


Meg hasonló okosságok, de te vagy a buta xD

2019. márc. 6. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!