Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül élnek, Ti hogy...

Akik egyedül élnek, Ti hogy vészeltek át egy betegséget?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy ha nincs aki elvigyen vagy elkísérjen az orvoshoz, akkor ki is lehet hívni. De nagyon magas láz stb... esetén azért nehéz egyedül. Ti hogy oldjátok meg?
2018. dec. 9. 21:57
 1/9 Metionin ***** válasza:
25%
Összeszedtem magam és elmentem az ügyeletre. Egyszer elkaptam egy hányósfosós csodaságot, épp hogy el tudtam vánszorogni, egy utcára volt a rendelő de útközben 3x álltam meg hányni. A doki a beteghordóval küldött be a kórházba infúzióra. Ha nem bírnék felállni, kihívnám az ügyeletet, az be is küld ha muszáj.
2018. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Kutyául, vánszorogva, de eddig túljutottam valahogy ezeken az állapotokon.
2018. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha olyan rosszul lennék hogy nem jutok el az orvosig akkor kihívom a mentőt...
2018. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer volt egy hasmenős/hányós vírus, hát azt hittem meghalok olyan szarul voltam, de ezek ilyenek sajnos. Nem lett volna jobb ha ott van más, így legalább egyedül szenvedtem :D Estére vettem be lázcsillapítót, ha felébredtem nagyon magas lázzal, hideg zuhany. Ja, jó ha odafigyel ilyenkor valaki az emberre, de megoldható egyedül is. Ha tényleg úgy érezném, hogy ok ez most valami nagyon komoly, akkor mentőt hívnék.
2018. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lazzal meg hasonlo mulando dolgokkal nem jarok orvoshoz.

Parkapcsolatban is inkabb egyedul megyek bajaimat elintezni.

2018. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább arra gondolok, amikor nem annyira komoly (nem kórházi kezelés) de mondjuk magas láz, torokfájás. Főzést stb. hogy oldjátok meg? Én ilyenkor az ágyból alig bírok kikelni.
2018. dec. 9. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendelj levest... az nemjo?
2018. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Míg egyedül éltem ezerszer könnyebb volt, annyira sosem nem hagytam el magam hogy éhen haljak. Most már családom van, és akármilyen beteg vagyok nem csak magamat de a gyerekeket és a háztartást is el kell látnom, nem fekhetek az ágyban napokig...
2018. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azért volt nehéz amikor egyedül voltam, mert a kutyáimat is el kellett látnom; ha már magasabb lázam volt és kb létezni sem tudtam, akkor hívtam a panzióst, hogy vigyázzon rájuk a hétnek a végéig. Volt mindig vésztartalékom erre az esetre.


Főznivalókból volt otthon vésztartalékom, azt használtam fel; de csak mikor jobban voltam. Amikor magas lázam volt és rosszul éreztem magam, nem igazán volt kedbvem enni.


Esetleg rendelni lehet még ilyenkor, ha nagyon nincs otthon semmi.


Nem igazán hívtam ki az orvos, inkább lemásztam hozzá.

2018. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!