Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen egyedül...

Mit tegyek? Teljesen egyedül maradtam. Képtelen lennék hétfőn iskolába menni. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim nagyrésze utál, a menő csajszik szoktak cikizni, bántani (fizikailag és mentálisan is), senki nincs mellettem. Tegnap az osztály ribije feltöltött rólam egy elég megalázó videót, de nem tudom jelenteni, mert nem vagyok fent az adott oldalon. Az osztályfőnököm próbál segíteni, de ezzel csak mégjobban utálnak a többiek, mondván, hogy én vagyok a kis kedvenc. Most érzem azt, hogy mindjárt összeroppanok idegileg. Szükségem lenne egy kis időre magamban. Apukám 10 éves koromban meghalt, anyukám és a nagyszüleim pedig még abba is belekötnek, hogy sulin kívül mást is tanulok, hogy kövér vagyok és hogy csak 4,4 lett az összátlagom. Tényleg nem bírom már... Legalább ha a suliból hiányozhatnék egy pár napig, hogy összeszedjem magam. A gyomorgörcs állandó, szóval szerintem egy hányós mesével otthon maradhatok, de esetleg van más ötletetek? A suliból nem mehetek át másikba, magántanuló meg végképp nem lehetek, szóval 4 évig még el kell viselnem őket...

2019. márc. 2. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz jobb egy hét pihi után? Be kell pótolod az anyagot, és nem leszel hirtelen népszerű.
2019. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog változni egy kamu betegségtől. Iskolai zaklatásra ott van a szülő, osztályfőnök, igazgató hogy rendet tegyen, de amíg nem tud róla senki addig nem is segíthet. Ha azért nem mersz kiállni magadért és segítséget kérni mert attól csak rosszabb lesz, akkor esélyt sem adsz arra hogy bármi jobb legyen, és akkor tényleg így megy el a 4 év. Ez egyelőre nem az USA, hogy egy kis iskolai lövöldözés elégtétel legyen.
2019. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a tananyaggal van baj, azt bepótolom. Csak szükségem van egy kis időre, hogy összeszedjem magam. Nem bírok ki mégegy szivatást. Ha regenerálódok, akkor egy ideig megint képes leszek tűrni, ahogy szivatnak...
2019. márc. 2. 15:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A problémát kéne valahogy megoldani, azzal nem vagy beljebb, ha pár napig otthon vagy. Ha valóban ilyen gatya a helyzet, szerintem csak az új suli segíthet.
2019. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szülő, osztályfőnök, sőt még az igazgató is tud róla. Aki legtöbbször bánt/cikizik őt már meg is fenyegették, hogy ki lesz csapva, de pont leszarja...
2019. márc. 2. 15:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Jelentsd az ofőnek, hogy híva és milyen videót töltött fel valaki, és lehet, hogy ki is csapják. Egyébként le lehet szedetni, mert nem járultál hozzá, hogy kitegye.

Melyik oldal? Milyen videó? Írhatsz privátban is.

2019. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Instagrammon tette ki. A tartalmáról nem szeretnék beszélni.
2019. márc. 2. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan élethelyzet, amiben ne lehetne megoldani, hogy iskolát válts. Még ha vidéki vagy is, a városok többségében rengeteg középiskola közül lehet választani, vagy mehetsz másik városba is, ha van tömegközlekedés. Más megoldást nem látok.
2019. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Anyukám nem támogatja, hogy más iskolába menjek. ( budapesti vagyok)
2019. márc. 3. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig Budapesten tudnál a legkönnyebben sulit váltani. Mondd el neki mekkora a baj.
2019. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!