Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichopata vagyok, ha a...

Pszichopata vagyok, ha a szimpátia teljes hiányát tanúsítom más pszichopaták irányában?

Figyelt kérdés

Anders Behring Breivik pár éve hideg vérrel lemészárolt 69 emberrel Utøya szigetén, további 8 ember az Osloi robbantást követően halt meg.


Ha követtétek az eseményeket, akkor tudhatjátok hogy megbánást a mai napi nem tanúsít a 21 év letöltendő börtönbüntetéssel "sújtott" Breivik, sőt büszke a tettére, és aktívan pereli az ellene "eljáró" hatóságokat, tanul és jól érzi magát.


Évek óta szinte minden nap az eszembe jut ez az ember, és bár egy nagyon empatikus személyiségem van (sajnos) ezt az embert egyszerűen szó szerint megkínoznám.


Azzal kezdeném, hogy felhasítanám a bőrt a hátán egy jó 30 centiméteres hosszban, majd belefosnék a sebbe és összevarrnám hogy tökéletes feltételei legyen az anaerob patogéneknek a tevékenységükhöz.


Pszichopata vagyok? Már tényleg félek...



2019. márc. 6. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Jövőbeli orvosként pedig még aggasztóbb, hiszen esküt tesz az orvos, aminek az értelmében a megszerzett tudását csak és kizárólag az élet ügyében használhatja.
2019. márc. 6. 17:15
 2/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy az.Egyszerűen nem tetszik neked,hogy az az ember ilyeneket tett.Sokan mások élve el tudnának égetni valakit egy kutya éheztetéséért is,szóval ez nem gond.

A TCC fanokkal azonban ne találkozz,ha nem szereted a gyilkosokat xD

2019. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális.
2019. dec. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én hasonlóan érzek. Valahol úgy érzem addig nem

nyugszik bennem valami amíg a saját szemeimmel nem látom, hogy szenved és sírva könyörög, hogy hagyják abba a kínzását. Nem értem egyébként, hogy a börtönőrök vagy akárki aki közelében tevékenykedik, ételt ad neki... stb hogy bírja ki hogy ne gyilkolja meg. Egyszerűen rosszul vagyok ettől az egésztől... Nagyon rossz irányba haladunk. Konkréten a rabokat közpénzből látják el. Tehát akinek a gyermekeit megölte... az is ugyan úgy fizeti ah ellátását. Sajnos Európának annyira bűntudata van Hitler miatt a mai napig, hogy mindent elvet és minden olyantól retteg aminek kicsit is köze van hozzá .. pl halálbüntetés.. nagyon kevés helyzetben tenném lehetővé... de ebben. Bár amit elkövetett azok után még a halált sem

érdemli meg. Persze azt is érteni kell, hogy benne ez az egész teljesen máshogy áll össze. Ő nem olyan tudattal tette ezt meg mint amilyen neked vagy nekem van. Egyszerűen megérthetetlen es pszichopata, mint ahogy az is hogy egy pszichopatana mitől érezné azt, ő most meg van büntetne ... valoszinuleg az hogy őt meggyilkolják neki nem ugyan azt jelenti mint neked. Lehet így érné el a teljességet vagy ki tudja milyen elb*szott gondolatai vannak. Talán kísérletezni kéne rajta vagy nem tudom. Bárcsak ne tudna ilyen “elme” kifejlődni.

2020. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pedig ő volt a legbázisoltabb pali
2021. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ettől még nem vagy
2022. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szegény Breivik, már 11 éve börtönben ül. Mennyi elvesztegetett év a rövid életből. Tudjátok egyébként mi az igazán szomorú: szabad emberként is eltudod pazarolni 11 évet az életedből mintha börtönben ülnél.Az életben az a legnagyobb baj: rövid, egyszeri és megismételhetetlen. Szerintem Breivik is felfogta már ezt miután 11 évet az életéből kidobott az ablakon.
2022. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálatos nagyon, ha ennyi teljesen ártatlan, gyanútlan ember ilyen értelmetlen véget ér. De én személy szerint semmiféle szimpátiát nem érzek sem az áldozatokkal, sem pedig az elkövetővel szemben. Így van ez más esetekben is, amikor gyilkolászásról hallok. Az elkövetőnek a hátsebébe se szeretnék fosni, illetve nem érzek semmi vágyat a kínzására. A bűncselekmények elkövetőit felkoncolni akarókat viszont alembereknek gondolom, akik nélkül szerintem jobb hely lenne a világ. Ezek vajon mennyire tipikus emveri érzések? Elképzelhető, hogy pszichopata vagyok?
2023. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!