Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alhasi fájdalom?

Alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Előző hónapban kezdődött mikor menstruáltam. Általában nem nagyon szokott fájni ha megjön, de akkor iszonyatosan görcsölt, alig bírtam felkelni az első nap. Utána már kevésbé fájt, igazábol szinte a megszokott volt. Viszont miután már nem volt meg utána is fájt időnként nem olyan erősen, de fájt néha. Mostani menstruáciom teljesen normális volt, de utána (elözö héten) megint fájt néhány nap. Ezen a héten már gyakrabban, aztán néhány napja mikor futni voltam olyan érzésem volt mintha beszorult volna a levegő oda vagy olyasmi, és utána másnapra sem múlt el. Utána már szinte minden mozdulatra belenyilalt. Tegnap kezdett el nagyon, alig birtam felállni ugy fájt, és jobb oldalon olyan fura nyomás érzés van, de nem nagyon tudom megfogalmazni. Tegnap este lázam is volt, ennek nem tudom hogy van e köze hozzá. Ma megint ugyan ez volt csak lázam nem volt de már följebb is olyan nyomás érzést éreztem és ott is benyilalt. Utána hányingerem is volt meg hasmenésem és akkor mg jobba görcsölt az alhasam is. Nem tudom hogy mit csináljak mert még holnap sem tudok orvoshoz menni a hétvége miatt, de nagyon aggódom mert alig birok mozogni és nem tudom mi lehet a baj vagy be vehetek e valami gyogyszert rá. Valakinek volt hasonlo? Vagy valami ötlet hogy mi lehet? Lehetséges ez felfázástól estleg vagy valami hasonlo?
2019. márc. 23. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress ügyeletet, ez bármi lehet. Vírus, vakbél stb.
2019. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez erosen vakbel gyanus... nekem hasonlo tuneteim, helyzetem volt. Orvost mindenkepp mert ha netan vakbel nehogy perforalodjon
2019. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cisztáktól is fájhat a has, ügyeletre menj mindenképp, ha nem múlik..
2019. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!