Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mell piercing kis mellel es...

Mell piercing kis mellel es kis bimboval?

Figyelt kérdés

Elsosorban azoktol kerdezem akik mar tapasztaltabbak. Szerintetek erdemes csinaltatni kis mellu kis bimboju es sokszor befelefordulo bimboju lanynak mell piercinget? Es inkabb az egyikbe vagy mindkettobe, hogy esztetikusabb?

(Ui:nem azt kerdeztem hogy kinek tetszik es kinek nem)



#piercing #kis mell #kis bimbo
2019. márc. 24. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Azt mi honnan tudjuk, hogy neked érdemes-e?
2019. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem tetszik akkor hiába kérdezed h hogy esztétikusabb, nem esztétikus sehogy.

Akinek tetszik, annak meg 1 v. 2 is tetszik.

A befele forduló mellbimbó viszont baj, úgyhogy első körben nőgyógyászhoz mennék.

2019. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Sokan tévesen diagnosztizálják magukat befele forduló mellbimbóval. Akkor baj, ha soha nem jön ki, és ez is csak szoptatásnál (de gyakori, hogy terhesség alatt magától normális lesz). Ha hidegben v izgatás hatására "kijön", akkor nem befelé forduló a bimbód.

Ha tetszik a piercing, csináltass. Ha szakember készíti, te pedig megfelelően kezeled utána, bajod nem lehet belőle.

Az én bimbóim nyugalmi állapotban befele álltak, mindkettőben volt pc. 2 év után ráuntam, kivettem, de azóta sem bújtak el a bimbik. :-)

2019. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
#3-as ha lenne tapasztalatod nem irnál hülyeséget. Lepontozni bezzeg tudsz.
2019. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!