Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ülőmunka sokat ront a gerincfe...

Ülőmunka sokat ront a gerincferdülésen? Szerintetek jobb lenne egy másik munka?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kerestem munkát, de mivel nincs hely azon a területen ahova menni szeretnék, így átmentileg egy gyárba mentem dolgozni. Az orvos azt mondta van egy kis gerincferdülésem, de gondoltam nem lehet nagy baj, viszont ma volt a munkahelyen a második napom és fáj a gerincem, sőt sajnos már tegnap is fájt, ülőmunkám van, szomorú vagyok mert már végre örültem, hogy dolgozhatok erre ott tartok, hogy fáj mindenhol és nem tudom mit tegyek.
2019. márc. 27. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj a megfelelő testtartásra. Tornázz és ha van rá lehetőséged, járj el úszni.
2019. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A székedre szerezz be egy direkt ülőmunkások részére kifejlesztett párnát. De lehet ez egy egyszerű memóriahabos (most a Pennyben pontokkal akciós;))/zselés párna is.


Sok sikert a munkában!

2019. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a kedves szavakat!
2019. ápr. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!