Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a friss füllyukasztás...

Mik a friss füllyukasztás utáni teendők?

Figyelt kérdés

Tegnap 2 füllyukat csináltam a fülcimpamba (nem porcba) egy lakásvásáron.(igen tudom hogy felelotlen vagyok es hogy nagy baj is lehet vele hogy nem szakerto ember csinalta)A lany fullyukaszto eszkozzel lotte es SZERINTEM orvosi fem fulbevalot rakott be, elotte lefulyta dertotlenitovel.

Az a kerdesem hogy ilyenkor normalis e az hogy eleg neheszkessn tudom megmozgatni a fulemben a fulbevalokat, mikor erhet hozza viz, betadinnal jo e ha fertotlenitem, es ha igen akkor azt le kell e utana mosni,ki lehet e venni a fulbevalot ilyenkor csak percekre/orakra mert attol felek hogy nem fogom tudni visszatenni,illetve hogy mikor cserelhetem ki a fulebevalokat ?

Tanacsokat,otleteket nagyon megkoszonnek.



2019. ápr. 6. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Jé, én is láttam ezt az eventet facebookon ami garázsvásárral összekötött fülyukasztás volt. :D

Nem lehet belőle túl nagy baj, hogy nem szakember csinálta (honnan tudod, hogy nem volt az?) én magamnak szúrtam 7 lyukat, de egyikkel sem volt még így sem gáz.

Normális, hogy nehezen tudod mozgatni és jó rá a Betadine is, ha nem zavar, hogy elszínezi a fület. Lemosni nem kell és kivenned se kéne egy jó darabig.

2019. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!