Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyira pattanásos vagyok,...

Annyira pattanásos vagyok, hogy smink nélkül nem merek utcára menni?

Figyelt kérdés
Mit csináljak. Nem nyomkodom, csak azokat amelyek már megértek. Minden féle kenceficét kipróbáltam de egyre rosszabb. A homlokomon kevesebb van, most inkább a halánték alatt és a annak a környéke. Segítsetek kérlek!
2019. ápr. 13. 21:40
 1/5 anonim válasza:
55%
Bőrgyógyász.
2019. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ott is voltam már, de kenőcsöt írt fel. Semmire se volt jó

Kozmetikus pedig rontott a helyzeten

16/l

2019. ápr. 13. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Belgyógyászat, nőgyógyászat, hormonális gond lehet.
2019. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy jó bőrgyógyász, és mondd el hogy semmi nem segített idáig, es hogy hallottál a Rocaccutanrol, ami már egy emberi arcot gyönyörűve varazsolt, és szeretnéd kipróbálni./én voltam az "alant"/

Viszont előtte kell egy labor, nehogy túlterhelje a majad.

2019. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végig kell zongorázni a kórházat, hogy kizárd az okokat: bőrgyógy, aztán endokrinológia, aztán belgyógy. Lehet egészen prózai oka is, pl hogy mit eszel, vagy milyen sampont, kozmetikumokat használsz (bután hangzik, de sajnos az is lehet ok). Nálam az étkezés oldotta meg a borzasztó pattanásosodást.
2019. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!