Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hőemelkedés szorongástól. Ez...

Hőemelkedés szorongástól. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az lenne a problémám hogy sajnos hipochonder vagyok és a tegnap este olvasgattam az interneten, és láttam egy cikket miszerint ha nem vírus okozta lázad/hőemelkedésed van (megmagyarázhatatlan okból alakul ki) akkor az lehet daganatos betegség tünete is. Na ezek után ilyen rossz érzések lettek bennem de semmi más. Ma reggel teljesen jól voltam, de egyszer csak megint bevillant ez a cikk az agyamba. Kiváncsiságból megmértem a lázam és 36,7 volt. (nekem általában ilyen 36,4-5) Bepánikoltam, és nem is tudtam másra gondolni. Egymás után kétszer is megmértem és utánna fél óránként egyszer kb. Már annyit idegeskedtem rajta hogy mostmár 37 és félek hogy feljebb megy. Az utóbbi hetekben rengeteget szorongtam más tünetek miatt is az idegrendszerem már teljesen kész van.


A kérdésem az hogy lehetséges hogy a rengeteg stressz hatására alakult ki? Direkt bevonzom magamnak?


Eléggé félek kérlek segítsetek.

16/F



2019. ápr. 25. 13:07
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Daganat meg sok minden más miatt is. Stressz okozhat hőemelkedést/lázat igen.

Ezzel a netes öndiagnosztizálással az a baj, hogy megakad a szemed valamin és akkor csak arra fókuszálsz, a többit ami még le van írva, nem veszed figyelembe, emiatt teljesen félrevezeted magad.

2019. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez már nem kispályás hipochondria...
2019. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom és borzasztó...
2019. ápr. 25. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad olvasni, nekem ez vált be!! De komolyan!!! A háromneyede hülyeség, gyakori kérdéseket is csak azért hashnálom, hogy másoknak segítsek!


Nyugi, nekem mindig hőemelkedésem van a stressztől, pániktól! Sőt nekem alltalaban 37fok a normal testhőm kiskorom óta! Probalj ne szresszelni! Hidd el az idegeskedés megbetegít!


Szép napot!

2019. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy felhúztam magam, hogy felment 37,5-re, uh nyugi
2019. máj. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!