Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen megemelkedett pulzus...

Hirtelen megemelkedett pulzus (120-130), szapora légzés lehetséges szorongástol, idegességtől?

Figyelt kérdés
23 L
2010. aug. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
igen lehet, én is így vagyok mostanában
2010. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, én is így vagyok. Nekem előidézi a kóla is, érdekes, biztos a koffein miatt. Meg hogyha sokat eszek (túlságosan is..) akkor amellett h megnő a hasam, akkor is van a magas pulzus és a nehézlégzés.
2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, van is, nagyon gyakori sajnos. Szüntesd meg azt az okot, vagy gondold másképp, segíts azon, ami ekkora stresszt vált ki belőled. Nem tudom milyen helyzetben jön ez elő nálad, de lehet rajta segíteni. Nekem régebben 150, 160 volt a vérnyomásom, pulzusom sem volt kevesebb 100nál, még este sem, de nem foglalkoztam vele, ezért kijött a pánikbetegség. Már kigyógyultam, most már max 120 a vérnyomásom, a pulzusom is rendben. Járt utána!
2010. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet, hogy egy pánikreakció valamire? Pánikbetegség?
2010. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nekem tizennégy évesen ez van.Olvastam,hogy lehet.
2010. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!