Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

A toroknál normális ez a kissé "hurutos" külső a bal oldalt?

máj. 1. 18:15  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Mármint a szájon belül természetesen

# 1/1Időpont máj. 1. 18:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16/L Valami fehér trutyi van a nemiszervem külső nyálkahártyáján. Ez normális? Kb 2-3 éve. Persze fürdésnél mindig lemosom . De másnap ujra megjelenik. Anyukámmal élek. Nem tul...
Külső hallójárat gyulladást állapítottak meg nálam ma a fülészeten. Kaptam Burrow- os csíkot a fülembe. Eddig nem fájt a fülem, csak be volt dugulva. A csík behelyeése óta fáj. Ez normális?
Normális, hogy a külső boka rándulása után a belső bokám kezdett fájni és dagadni, és 2,5 hónappal a baleset után hiába tudom fájdalom nélkül rendesen mozgatni, ennek ellenére...
Túl vékony vagyok, vagy ez normális?
Segítség,20óra (semmilyen külső zajra nem reagáló) alvás normális?
Normális ez? Súlyos lábtörésem volt április elsején, amit műtöttek is. - külső-, belső bokacsont, sípcsont.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!