Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt történt, mostanság jutott az eszembe. Akkor nagyon megijedtem, de mire dokihoz jutottam volna (beteg volt, hetekig nem volt, csak helyettesítés, ahol semmitérő doki volt), már "elfelejtettem".


Szóval reggel felkeltem, megreggeliztem, indult a szokásos módon a napom. Indultam dolgozni, mentem a vonathoz. Egyszercsak egy nagyon kicsit hányingerem lett, beszédültem, nagyon homályosan láttam. Ezelőtt 1x-2x volt már olyan, hogy kicsit hányingerem lett, szédültem, de a friss levegőn pár nagyobb szippantás után elmúlt. Már le akartam szólítani valakit az állomáson, amikoris jött a vonat. Felszálltam, mondom ha baj van, legalább látnak. Leültem, elővettem a vizemet, ittam, becsuktam a szememet, nagy levegőket vettem, aztán elmúlt.

Azóta se volt ilyen, de még csak hasonló sem.


Mi lehetett ez? Volt már valakinek hasonló?


2019. máj. 1. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérnyomás fel vagy le, vércukor fel vagy le. Nincs jelentősége, ha sokévente előfordul. Élj egészségesen, pihenj megfelelően.
2019. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!