Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Összeestem. Ez mi lehetett?...

Összeestem. Ez mi lehetett? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Előre szólok: nem kamu.


A helyzet az, hogy a napokban nagyon lázas lettem, keményen náthás lettem. Szóval az orrom nagyon tele van.


Tegnap éjjel azt gondoltam, hogy teljes erőből kifújom. Megtettem. Olyan erővel sikerült, hogy összeestem, elsötétült a világ, pár perccel később már a földön voltam és nagyon durván forgott velem a világ meg gyengének éreztem magam, és "cuppogott" a fülem.

Ez mi volt? A fejemben történt valami?


Kb 20 percig forgott körülöttem minden, meg a földön voltam, de utána jobban lettem és lefeküdtem aludni.


Belehalok egy orrfújásba? :D


2019. márc. 3. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, az orrfújásba nem halhatsz bele. Viszont azt jó lenne tudni (biztosan!), hogy az eszméletvesztés a zuhanás előtt vagy után keletkezett? Sípoló hang a fülben, fekete-fehér látás nem volt?
2019. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, bár nem valószínű. Ha már a Gyakorin kérdezel, szerintem az Egészség kategóriában tedd, de mégjobb lenne elmenned az orvosodhoz. Az hogy elájultál az orrfújástól, nem egy nagy dolog, ha olyan hülyeséget csinálsz, hogy teljes erőből fújod. De a fülemet megnézetném a helyedben.
2019. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sípoló hang, fekete fehér látás nem.


Csak összeestem, forgott a világ, meg nagyon fájt a fejem, meg fülcuppogás.

2019. márc. 3. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyhébben nekem is volt ilyen. Továbbá kb 6.-ban idióta módon azzal szórakoztunk hogy a hüvelykujjunkat a szánkba véve teljes erőből próbáltuk kifújni a levegőt, míg el nem ájulunk. Szóval van ilyen, ha többször lesz, vagy véletlenszerűen is akkor fordulj orvoshoz
2019. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az orrüreg összeköttetésben van a füllel és egy ekkora hirtelen nyomásváltozás jól megzavarja az egyensúlyi szervet (ami ugyebár szintén a fülben található)
2019. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!