Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandó szorulás műtét után?

Állandó szorulás műtét után?

Figyelt kérdés
Két hónapja műtöttek, kivették az epehólyagomat. Megállt az emésztésem, pedig betartottam az előírt diétát, és eszem kompótokat, főzelékeket, leveseket. Mégis jó, ha heti egyszer el tudok menni wc-re, az orvos szerint ez normális ahhoz képest, hogy ilyen műtétem volt. De én nem hiszem, hogy ez normális, a 4.5. napon már nagyon diszkomfort érzetem van, semmit nem kívánok enni, és nagyon fel vagyok már telve. Glicerines kúpoztam egy ideig, de nem akarom, hogy minden alkalommal csak attól jöjjön meg az ingerem. Akit hasonlóan műtöttek, tudna valami javaslatot? Köszi!
2018. dec. 25. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat igen egy darabig normalis.

Viszont beszelj az orvossal hatha tud segiteni vagy felir valamit.

Esetleg hashajto?

Egyik rokonnak hasonlo problemaja volt es hashajtot szed 2 naponta es minden a normalis ugymond.

2019. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!