Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandó éhség és édesség...

Tomszi 21 kérdése:

Állandó éhség és édesség evés, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött, hogy Reggelente és Esténként borzasztó éhség gyötör és muszáj ennem mert rosszul leszek olyankor (remegés, izzadás, szédülés stb.) napközben nincs semmi gond megfelelően vegyes táplálkozási szokásokat tartók, de mellette meg állandóan édességet ennék és ha nem eszek úgyan úgy rosszul leszek. Gyümölcs, zöldség, gyógynövény teák, ásványvíz, béres csepp, fogyasztók mindent. De nem bírom meg álni az evést és az édességet. Gyermekkorban enyhén cukor érzékeny voltam és soha nem ettem édességet csak nagyon ritkán egy picit, most állítólag már nem vagyok az. Epilepsziával kezelnek most. Nem hizok semmit a sok evés ellenére sem, 50 kg vagyok. 27 éves Férfi vagyok. Valaki tud segíteni?
2018. dec. 8. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Felborult bélflóra, candida, vércukorszint erőteljes ingadozása (hypoglikémia) lehet az oka. Megfelelő diétával rendbe tudsz jönni, de ez minimum a cukor és a liszt teljes kiiktatásával fog csak menni.
2018. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes lenne elmenem orvoshoz?
2018. dec. 8. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az epilepsziás gyógyszer csinálja.
2018. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vitamin hiányos vagy elkéne menned egy vérvételre
2018. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!