Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg?

Nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés

Szoval novemberben seggre ultem a farokcsontomra nagyon fajt de elmult, multheten egesz heten erettsegiztem egyhuzamban ultem a kemeny szeken majd szerdan elkezdett erzekenyulni a farokcsontom de nem foglalkoztam vele, majd szombaton iszonyatos fajdalomra ebredtem es bevettem egy fajdalomcsillapitot amivel jobb lett es lementem este bulizni majd vasarnap a fajdalom erosodott es a mai napig tart, ules nem igazan megy, fekudni tudok de 4-5 orankent szedem a fajdalomcsillapitokat.

Ott egy piros kis duzzanat van, neha nyilal is a fajdalom

Mindenki azt mondja hogy begyulladt a sok uledtol es sajnos ez elofog jonni es iszonyatosan fajdalmas

Tanacsokat es velemenyeket kernek!

20/L


2019. máj. 14. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Valoszinu novemberben megzuztad. Nekem is van egy ismerosom aki evekkel ezelott seggre ult mikor elesett biciklivel, es a mai napig ha sokaig ul erzi, hogy faj.
2019. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek semmi köze a korábbi sérülésedhez. Ez pilonidalis ciszta. Sebészetre kellene vele menned, mert nem lesz jobb semmitől.
2019. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És nem eszünk óánként f.csillapítót.
2019. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem valladekozik meg hasonlo, egyszeruen csak faj es piros
2019. máj. 14. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is budos
2019. máj. 14. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne egy cisztának váladékoznia?vagy büdösnek lennie?

Ha egyáltalán az.

Amugy miért nem mész el e röntgenre?

Itt vársz terápiát?

Tudod,mit?


Nyugodj meg!

2019. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak mert olvastam hogy az altaban valladekozik
2019. máj. 14. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában... Minden betegség elkezdődik valahogyan és nem egyből a legsúlyosabb vagy legnyilvánvalóbb tünetekkel..

Menj orvoshoz.

2019. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!