Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

A barátnőm depresziós hogy segítsek neki?

Keress kérdéseket hasonló témában: depresszió

máj. 19. 23:16  Privát üzenet  

A válaszok
Nem troll válasz: az orális kényeztetés csodákra képes. Ha kevés, akkor fű. Mármint igazi fű, nem "biofű" meg ilyen szarok.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 19. 23:37 Privát üzenet
Állapottól függ. Van akivel elég ha többet törődsz, beszélsz hozzá, kiviszed a szabadba. De ismertem olyat is, aki egésznap a kedvedben akart járni, azzal, hogy úgy csinál, mintha jól érezné magát, aztán hazaért és elmerült a betegségében. Az utóbbival már nem tudom mit lehetne tenni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 19. 23:40 Privát üzenet
törődj vele nagyon sokat, bókolj neki, csinálj/hozz finom ennivalót, tölts vele minőségi időt a szabadban, hívd el olyan helyekre, amikről tudod, hogy szereti, ölelgesd gyakran, a testi érintkezés nyugtató, legyél nagyon megértő és türelemmel hallgasd meg a problémáit, ha nagyon súlyos, akkor támogasd abban, hogy elkezdjen pszichológushoz járni, ha eddig nem tette stb.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 20. 00:16 Privát üzenet

Beszélgess vele, mondd el, hogy szereted és hogy számíthat rád. Csináljatok együtt programokat.

Ha mást nem tehetsz vidd el pszihológushoz, vagy szólj a családtagjainak.

# 4/4Időpont máj. 21. 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet székrekedésem/szorulásom, és mivel segítsek rajta?
Mit csinaljak ha az egyik haveromat előttem meg harabta egy szúnyog egymás után 2 szer hogy segitsek rajta?
Hogyan segítsek magamon?
Volt 2 szer eplepszia rohamom azota Depreszios vagy Pánik beteg vagyok állom érzés stb Lehet e alkoholt innom ha igen akkor mennyit? Hogy ne eggyek rosszul 20f
Hogy segítsek az öcsémnek? Rosszul van, feje fáj, csak nyögdécsel. Most jött haza, nem tudom, ivott-e.
Segitsek! Gentat kapok penicilinnel. Pillangoba adjak es lttam amikor adtak be valami piros volt a folyadekba. Mi lehetett az?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!