Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kv “függőségről” hogyan...

Kv “függőségről” hogyan tudnék leszokni? 18/f

Figyelt kérdés

Mindig feketén iszom, cukor meg minden nélkül. Reggel amint felkelek kell egy kv, anélkül agyonvert vagyok. Aztán iszok mégegyet az állomáson, aztán még egyet amikor leszállok a vonatról és sétálok a sulihoz. Ott második óra után kimegyek (suli mellett van kávézó) onnan hozok magamnak, ugyanígy 5. Óra után ebédszünetben is. Aztán hazafele vonaton is iszok egyet, néha még otthon is. Általában mindig a legerősebbet kérem. Volt már hogy totál beszédültem tőle, de általában meg sem érzek màr ennyi kv-t.


Azt mondták lehet egy nagyobb súlyú embernek ez még elmegy, de az én 58 kilómnak ez nagyon sok mar...



2019. máj. 29. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem iszol. Én ennyire durván nem voltam rágyógyulva a kávéra, de napi egy mindig ment. Aztán 3-4 napig nem ittam, és leállt róla a szervezetem.


Ha kávé nélkül "agyonvert" vagy, akkor sportolj, szerezz be normális táplálékkiegészítőket, vitaminokat, mert ez is okozhatja a fáradtságot.

2019. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne igyál annyit. Érdemes még azelőtt mérsékelni, hogy szétcseszné a gyomrod
2019. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben kiváltanám minden 2. kávémat teával mondjuk. Aztán csökkentheted fokozatosan, ha bírod.
2019. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Elég alacsony lehet a vérnyomásod, ha ennyi kávéra van szükséged lehet nem ártana megnézetni.
2019. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Csak nehogy aztán magasvérnyomásod legyen
2019. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Éjszaka mennyit alszol?

Mikor fekszel le? Mikor kell ébredned?

2019. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem olyan könnyű nem inni, egyszerűen kîvánom...

Fél éve voltam rutin kivizsgaláson, elvileg egészséges vagyok mint a makk.


Este 10-11 körül megyek aludni, kivéve ha buli, sorozat, film vagy valami program van. Reggel meg 6:30 körül kelek

2019. máj. 29. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet a táplálkozásod kevés vagy sok fonomitott szenhidrát napi 5etkezés teljes kiorlésu kenyerel egy kis csoki ha fáradt vagy h ne legyen alacsony az energia szinted akkor nem fog hiányozni a kv
2019. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak egy, maximum két kávét igyál naponta, a többi kávé legyen koffeinmentes kávéból,nescafé, ugyanaz az íz, csak éppen nem ártalmas.
2019. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!