Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Duzzadt nyirokcsomók ok...

Duzzadt nyirokcsomók ok nélkül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Duzzadtak a jobb oldali nyaki nyirokcsomóim már 2 napja.(ok nélkül)Csak tapintásra fáj akkor is csak tompán.Előző hetekben sokszor volt hogy megszédültem

nem tudom van e valami köze a 2nek egymáshoz viszont eléggé aggódok mert már a fül alatti és egész hátul a tarkómra is kisugárzik a tompa fájdalom.

Szerintetek mi lehet ez?


2010. júl. 7. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett jó?
2010. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Írtam neked privát e-mailt nem kaptad meg?Oda leírom hogy mi volt ha szeretnéd és kérdeztem benne hogy neked mi a probléma?pontosabban...
2010. júl. 27. 21:22
 13/20 anonim ***** válasza:
Jaj, most nézem, megkaptam. Nekem fájt a torkom múlt héten, belázasodtam, fájt mindenem. De elmúlt pár nap alatt, viszont a nyirokcsomó duzzanat megmaradt, 4 napja duzzadt, már nem fáj egyáltalán. A doki azt mondta hogy ne aggódjak, a vérkép szerint gyulladás van a szervezetemben, valszeg vírusos fertőzés. Azt mondta 1-2 hét és lemegy a duzzanat amint kiürült a szervezetemből a vírus. Megvizsgálta a nyakamat, megnézte a leleteimet (teljes vérkép és vizelet), mondta hogy nem kell aggódnom. Bízom benne nagyon,mert nagyon jó háziorvos. Remélem neked sincs semmi bajod. Nyugodj meg, nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni. Én már eltemettem magamat tegnap :))))) És ma jót nevettem a tegnapi parázásomon... :D Te is ezt fogod figyeld meg! Majd írd meg itt vagy emailben mi lett :)
2010. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi de aranyos vagy :)

Hát már én is ott tartok nyugi... ennél az "eltemetem magam" dolognál... nekem sajnos nem mutatott ki gyulladást a szervezetemben a vérkép ezért aggódok.Egyébként minden értékem rendben van ezért még gyanusabb a dolog.Mondjuk nekem csak egy sima egyszerű vérkép volt amiből nemsokminden derül ki igazából, de reménykedek benne hogy nem lesz nagy gond.Örülök hogy veled minden oké ;)

2010. júl. 27. 22:24
 15/20 anonim ***** válasza:

Nyugi :) Nem kell aggódnod... nekem voltak rajta olyanok is amik nincsenek egyszerű vérképen. Májfunkció, vírustenyészet (ez 1 hét múlva készül el), vesefunkció stb. Lehet hogy a tieden nem állapítható meg ha van egy rejtett gyuszi a szervezetedben, amire reagálnak a nyirokcsomóid. 9

Nyugodj meg :) Biztos nincs semmi bajod! Így állj hozzá! :-)

2010. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát reménykedek! Köszönöm :) sokat segítettél ezzel a pozitív hozzáállásoddal...ragadt valamennyi rám is azthiszem.Majd még írok.
2010. júl. 27. 23:25
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy vagy? Mi lett? :) Nincs semmi baj ugye?
2010. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szia!(vérkép,vizelet,UH)eredményeim negatívak vagy legalábbis nincs kóros eltérés, így nem tudják megmondani hol a gond és amég nem kórosan nagyok addig nem küldenek tovább sem(marha nem?), mindenesetre továbbra is megvannak a csomók.Reménykedek hogy majd valami csoda folytán elmúlnak maguktól.Köszönöm érdeklődésed :)
2010. aug. 11. 11:30
 19/20 anonim válasza:

Szia!

Na kiderűlt valami?

Nekem már évek óta mindíg bedagadnak a nyirokszomóima nyakamon, feszúl a nyakam olyankor, meg zsibbad kicsit, meg a jobb hónom alatt is!

Voltam vele mindenféle dokinál, vérkép negatív minden alkalommal, májfunkió is jó!

Voltam vékonytű biopszián is, mintát vettek a nyirokcsomókból, negatív!

Ekkor mivel évek óta szarozott a mandulám, azt mondták ha kiveszik valószínű megszűnnek a problémák...

Hát nem, tavaly szeptemberben kivették, azóta néha megint előjött, most meg megint, meg sem vagyok fázva és megint ez van!

És senki nem tudja mi bajom...

Neked rájöttek már?

Remélem te rendbe jöttél.

28F

2011. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom kicsit régen írok de nekem is ilyen volt.Engem 1 hónapig antibiotikummal kezeltek és bent tartottak...Átvitettett anyukám másik kórházba ott kezeltek az onkológián(igen azt hitték nyirokcsomó rák vagy mi..)Aztán meg kellett műteni.:SDe az enyám tojásnagyságú volt.Nem karmolt meg véletlenül egy macska vagy valamiféle álattal érintkeztél-e?
2011. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!