Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol és kivel tudom megnézetni,...

Hol és kivel tudom megnézetni, hogy van-e gerincferdülésem?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor elaludtam a kanapé karfáján a fejemmel,kifordított testhelyzetben.
2019. jún. 6. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ortopédián, ortopédussal?
2019. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
az azért nem olyan gyorsan alakul ki :D Amúgy háziorvosoddal is ha csináltatsz egy RTG-t még te is megtudod állapítani azt
2019. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg vannak olyan közeli ismerőseid, akik felismerik a gerincoszlopot. Előrehajolsz, megkéred őket, húzzák végig a kezüket a gerinced mentél, arra koncentrálva, hogy van-e ferdülés. Ez az első csapásvonal, majd ha ők bizonytalanok, és/vagy úgy érzik, van, akkor utána a doki, ahogy a többiek is írták...
2019. jún. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdés azzal egyenértékű, hogy hol tudom megnézetni, hogy van-e annyi erőm, hogy egyenesen tudjak állni fájdalom nélkül?
2019. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!