Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pajzsmirigy hormonjaim...

A pajzsmirigy hormonjaim közül az egyiknek rossz lett az eredménye.4,9 helyett 9, a többi viszont jó. Mennyire komoly?

Figyelt kérdés
Minden más eredmény (vérvizsgálat) tökéletes lett.
2019. jún. 11. 14:53
 1/8 A kérdező kommentje:
25 L.
2019. jún. 11. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy orvos sem látta a leletet? Gondolom a TSH volt magas a t3 t4 meg jó. Ha az 9es,az simán lehet alulműködés. Endokrinológushoz kérj beutalót, valószínű gyógyszert kellesz szedned. Nekem ugyanez van. 9 fölött volt a tsh.
2019. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, a TSH. Most utaltak be.
2019. jún. 11. 15:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked kiderült, hogy mi okozta?
2019. jún. 11. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ugy tűnik,te is Letrox-ot fogsz kapni. :) szívás, innentől kezdve végig kellesz szedned amíg élsz. Nekem kicsit rosszul esett amikor közölték,de rájötzem,lehetne rosszabb is. :)
2019. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudni mi az oka. Nőknél anyai ágon örökletes,de pl.nálunk senki nem volt pajzsmirigyes. De mivel egyre több a harmicas/huszas korosztályban a pm.beteg így gyanítom,hogy ez még Csernobil hagyatéka. De lehet csak én gondolom túl. :)
2019. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!
2019. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És amúgy tényleg nem kell aggódni. Teljes életet élsz, reggel beveszed a gyógyszert es nincs rá gondod. Időnként kell kontroll vérvétel,gyógyszermódosítas,de a doki mindent elmond.
2019. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!