Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek alapján miért remegek...

Ezek alapján miért remegek 2-napja? SOS

Figyelt kérdés
Êletnódot váltottam két,êve az édességeket ki iktattam,mert az sem jó ha az ember tartani akarja a súlyát De viszont vércukor szint terén nem ,jó úgy halottam teljesen meg vonni.Na most én szombatonként szoktam,több édességet enni,utánna hétköznap van hogy apszoludt nem ée ilyenkor remegés jón rám,illetve ami még fontos fájt a fejem fájdalom csillapìtot kelett bevennem,két nalit szedtem utánna nem,nem tudom ettől lehet-e remegés a gyógyszertől.Illetve mostanában nem sokst pihentem.Szóval nem tudom ezek alapján mitől jöhet ez elő hogy remegek nagyon kellemetlen ez az érzés mintha a testem remegne.
2019. jún. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
igen
2019. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hordj magaddal cukrot, ha elkezdesz remegni meg rosszul érezni magad egyél meg egyet, hát ha jót tesz.

Lehet a pihenés hiányától is

2019. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!