Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek mi a napi és heti...

Nektek mi a napi és heti arcápolási rutinotok pattanásos arcra?

Figyelt kérdés

Nekem napi: szappan és bőrradír reggel/este

Heti: reggel szappan és bőrradír, este ugyanez, majd forró sós vízzel kigőzölöm az arcom kétszer, közötte lehámlasztom vattakoronggal ledörzsölöm, majd lemosom és nyugtató aloevera géllel bekenem.

(nekem nagyon pattanásos az arcom) 16/L

Szerintetek ez jó? Ki hogy csinálja?


2019. jún. 13. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Biola kozmetikumok! Lemosó, tonik, krém.
2019. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csakis Alverde kozmetikumok, kremmania.hu-n le tudod ellenőrizni a természetes összetevőket.


Kis puha kefével szoktam radírozni az arcom.

Baba szappannal mosom, kamillakrémmel hidratálom.

2019. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem durván pattanásos az arcom, viszont ugye zsíros. Nemrég kezdtem el La Roche-Posay termékeket használni, mert már nagyon szeretném, hogy valami segítsen az arcomon. :/


Reggelente áttörlöm az arcom micellás vízzel, majd La Roche-Posay Effaclar arclemosó gélt használok, ezt követőn pedig ettől a márkától a Duo + -t használom (ami pontosan nem tudom micsoda, de mondjuk hidratáló).


Este pedig (a micellás víz után) arclemosóként a Jimjams márkától a fekete szappant használom.


Ez a napi rutinom, de szoktam pl. bőrradírt használni (Garniel, Balea) heti 2x, illetve néhányszor maszkot is. Illetve nemrégiben szereztem be a Dermofil pasztát (DM-ben 1500-ért lehet kapni, megéri), ami elég jónak tűnik (ajánlom, hogy krémmánián nézz róla véleményeket, szerintem megér egy próbát a pattanások ellen).


Most, hogy jó-e vagy sem. A kérdés az, hogy beválik-e neked. :)

2019. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!