Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám alkoholista. Apám...

Anyám alkoholista. Apám itatja. Mit tehetnék? 17/L

Figyelt kérdés
Naponta több liter sört megiszik nem lehet vele beszélni apám itatja hogy akkor majd elalszik engem teljesen kikészít senki nem jöhet hozzánk, én sem mehetek sehova.. pénzügyileg nem vagyunk eleresztve nem tudok költözni nem is ez lenne a megoldás de akkor mi? segítsetek!
2010. júl. 9. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, nagyon sajnálom. :(

A gyámhatóság tudna segíteni. Tudom, nem a legjobb megoldás, de ha "ráijesztenének" a szüleidre, talán már ettól is észbekapnának.

2010. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tehetsz, ez az ő életük és az ő felelősségük. Nem tudod átvállalni tőlük, mert a gyerekük vagy, és nem az anyjuk. Ha menekülni akarsz, megpróbálhatsz nagynénihez, nagyszülőhöz költözni, aki érti a helyzetedet, és szívesen segítene.
2010. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Sajnálom a helyzetedet! Az a baj, hogy én is hasonló körülmények között élek. A gyámhatóság nem biztos, hogy a legjobb megoldás, de segíthet neked. Ha 18 éves korod alatt intézkednek a gyámhatóság felé, hogy az anyukáddal ilyesmi problémák vannak, és az apukád erre rájátszik, akkor veszélyeztetettnek fognak tekinteni, a szüleid felelőtlensége miatt, és lehet hogy kiemelnek a családból, de ezt pontosan nem tudom hogy tényleg így van-e.

Kívánok neked sok jót, és remélem rendeződik a helyzeted, és mihamarabb nyugodtabb körülmények között fogsz élni.

Az előttem lévő hozzászólóval is egyetértek

2010. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
13:40, ilyen válaszokkal hogy vagy te nulla százalékos? Na most kicsit felpontoztalak.
2010. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... Az a baj a gyámhatósággal h kevesebb mint egy hónap múlva töltöm a 18-at. mire történne valami addigra már mind1. A másik meg hogy nincs olyan rokonom akinél jobb körülményben élhetnék :S
2010. júl. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!