Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rá venni a háziorv...

Hogy tudnám rá venni a háziorvosom, hogy csináljanak terheléses ekgt nekem?

Figyelt kérdés

Érzek néha extrasystolekat, úgy tudom az, mert olvastam neten de még az sem biztos azt érzem már rég óta, és ez miatt pánikbeteg lettem amit valamennyire leküzdöttem fejben, rég óta sportolok és sport közbe is éreztem extrasystolet mintha az lenne de mondom nem tudom még én se mit érzek, elég hipochonder tudok lenni így szívbetegség terén, nagyon más betegség nem is érdekel csak a szív valamiért mindig a szívemmel vagyok el, mindennap nézegetem hogy dobog, meg légzésre hogy változik stb..

Nem tudok leszokni róla, szóval ez rég óta tart nekem volt sok ekgm csinálva mivel pánikbeteg voltam és mondtam de nekem baj van a szívemmel, mondjuk még most se tudom hogy baj van vagy nincs, de voltam sok ekgn, és szívultrahangon is de nem találtak sehol semmit és mondták nyugodtan sportoljak, szedtem 1-2 hónapig nyugtatót hogy ne pánikoljak de az sem nagyon hatott így fejbe próbáltam valamennyire eldönteni, a háziorvosomhoz szégyenlek el menni ezzel a kéréssel, hogy kéne beutaló terheléses ekgra , mert meg mondja megint kezdem a hülyeségeim, de valamiért nem tudom elhinni hogy nincs baj a szívemmel mivel annyi mindent hallok s látok neten is és tvbe is, és el gondolkodom mivan ha velem is megtörténhet főleg úgy, hogy már évek óta van úgy, hogy érzem ezt az extrasystolet ami nem biztos az csak megijeszt nagyon sport közbe is és nyugalmi állapotba is, azt tudom, hogy pánikos vagyok csak ha tudnám tényleg nincs baj a szívemmel és amit érzek az természetes mindenkinek van olyan azt is hallottam, akkor meg nyugodnék és nem lennék ennyire pánikos. 18/F



2019. júl. 4. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ha minden hipohondert beutalnának, akkor a ténylegesen szívbetegek nem jutnának be az orvoshoz, és meghalnának a hipohonderek miatt.


Viszont el tudsz menni dolgozni, pénzt keresni és magánorvosnál az összes vélt vagy valós betegségedet kivizsgáltatni, és miután kiderülne, hogy tényleg szívbetegséged van és nem csak Dr. Google segítségével összeolvastál sok xarságot, akkor mehetsz perelni a hanyag háziorvost.

2019. júl. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy magánrendelőben minden további nélkül megcsinálják. És még magyarázkodnod sem kell. De ha ennyire hipochonder vagy, ha nem találnak semmit, mi következik? Szívkatéterezést fogsz kérni?
2019. júl. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!