Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Végignéztem egy videót, ami számomra megrázó volt, és dobogott tőle a szívem és fájt jobb oldalt a mellkasom. Utána rákerestem a szívroham tüneteire, ami egy kicsit hasonlított, de nem az volt, és szorongtam. És egyszer csak bepánikoltam meg rosszul voltam, és utána nagyon remegtem. Ittam közbe vizet, és ez a remegés egyre jobban legyengült, és azóta jól vagyok. Ja és nem vagyok még feltnőtt

2019. júl. 8. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak megijedtél, nyugi. Máskor ne nézz olyat, ami ennyire felzaklat.
2019. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából a videó miatt még nem lett volna ez, éppen fájt a mellkasom utána és elkezdtem rákeresni a szívroham tüneteire, és akkor attól pánikoltam be annyira
2019. júl. 8. 21:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Pánikrohamszerünek tünik, meg talán egy kis hipochondria, de nyugi, máskor ne parázz rá ennyira a dolgokra
2019. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Jézusom! Ne izgulj ez természetes dolog hogy egy férfi a kukacát beteszi a lány nunijába... Kérd meg aput vagy anyut hogy nézzétek együtt és akkor már nem jön elö többet hiddel tapsztalat:)
2019. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 nem olyan videót néztem...
2019. júl. 23. 22:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát igen... Olyan fajta is van amikor két azonos nemű ember ki akarja alakítani a testi kapcsolatot. Nyugi ez se vészes feldolgozni:)
2019. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Te komolyan ilyen perverz vagy?
2019. nov. 5. 23:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy ki is járt,, olyan,, oldalakon... ;)
2019. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól megszexelnélek és nem ijednél meg semmitől
2019. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már ilyen /verzek!!! Amúgy utolsó, te bzi vagy?!
2019. dec. 3. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!