Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talan depresszios vagyok? 26...

Talan depresszios vagyok? 26 evesen?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 honapja eszrevettem, h nagyon rossz a hangulatom.

Nem orulok ugy semminek, mint elotte. Minden cselekedetet, csak feladatnak latok, es ha vegeztem valamivel, csak uj feladatot keresek magamnak. De az elvegzett feladatnal nem orulok.


Normalis csaladom van...de meg mindig anyummal es hugommal elek otthon (apum kulfoldon el)...otthon a ferfi, az apa feladatot en vettem at, es evek ota ez a felepites. Anyumnak en vagyok a ,,tarsa"...


Meleg vagyok, 3 eve van kapcsolatom. De ez soha nem befolyasolta az eletem. Boldog parkapcsolatban elek, en el is fogadtam magam. Viszont a parom meg nem. Sajnos a parom nem akar osszekoltozni velem, pedig en mar felkeszultem ra. Sok problema van abbol, h o neki teher lenne az osszekoltozes. O szabadsagot akar meg. En mar nem. Anyagilag jol allunk, sajat lakassal rendelkezunk. Szoval ez nem problema.


Manapsag azt vettem eszre, h a munkamat amit eddig szerettem azt most utalom. Gyomorgorcsel jarok be dolgozni, holott nem kellene.

Apolo vagyok, szoval emberek kozott vagyok...nem.szabadna depresszios lennem...


Szoval nem tudom! A tunetek szerint 10 depressziv tunetbol 6 tunetem van... de nem tudom mi a baj.


Igazabol jo csaladom van, remek parom aki szeret, jo munkahelyem, anyagilag sincs gondom.


De megis valami van..hetek ota a levertseg, a magany, a semmi sem erdekel erzes, a falasi rohamok, hizas jott elo.... es az allando aggodas valamiert...plusz h tul gondolom a dolgokat!

Szoval nem tudom mi a baj velem .... sokszor erzem magam egyedul...



Most lehet egy hisztis fiunak.tunok...pedig nem igaz... en mindig eros es karakteres ember voltam...es ezek az erzesek, hirtelen megtamadtak... pedig ket honapja semmi bajom mem volt😔😔



2019. júl. 11. 04:21
 1/1 anonim válasza:

Szerintem az a probléma gyökere hogy túl sok munkát vállalsz be és amennyire a kérdés alapján látom túl vagy terhelve mint érzelmileg mint pedig fizikálisan. Próbálj meg lazítani egy kicsit és csinálj olyan dolgokat amiket tényleg szeretnél. Szerintem nem vagy depressziós, még. De ha nem változtatsz akkor még az lehetsz.


Sok sikert, remélem rendbe jössz! :D

2019. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!