Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Rengeteget...

Mit tehetnék? Rengeteget alszom :S

Figyelt kérdés
Rengeteget alszom,napi 12óra alvás után is fáradt vagyok :( próbáltam úgy is,hogy 8órát alszok(hogy ne legyen 'túlalvás'),de akkor rosszabb voltam mint egy zombi .. :S mitől lehet ez ? milyen vitamint kéne szednem vagy mit kéne csinálnom? orvosi problémám elméletileg nincs.. gyümölcsöket eszek,nem dohányzom+semmi ilyen..bár nem tudom,hogy az mennyire van összefüggésben vele..:D
2010. júl. 10. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
én is sokat alszom. és azt kell h mondjam jó érzés. melegvan. azért
2010. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
iszol eleget? mert ez is állhat a háttérben
2010. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A meleg engem is bággyaszt, ha tehetem főleg most hétvégén nekidőlök. Azért nem ártana egy vérkép. A vashiány az egyik legfőbb ok, az állandó fáradékonyságra. Azt nem ártana megnézetned. Vaspótlásra pedig sok lehetőség van.
2010. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én nem csak nyáron vagyok ilyen :S

hát megvan a napi 1-2liter:D

fél éve voltam utoljára vérvételen..akkor az volt még hogy a koleszterin szintem volt túl alacsony(ami meglepő volt,mert ugye általában túl magas szokott lenni az embereknek) de a vasam rendben volt,és az előtt is rengeteget aludtam ..:/ :)

2010. júl. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!