Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor azt mondják,8 órát...

Amikor azt mondják,8 órát egészséges aludni, akkor azt honnan értelmezzük?

Figyelt kérdés
Szóval számoljak mondjuk 8 és fél óra alvással az ébredés előtt, mert ugye ki tudja mennyi idő míg elalszik az ember.
2019. júl. 15. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly? Nyilván nem alszol, amikor csak fekszel az ágyban és gondolkodsz a napodon. Jézusom.
2019. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy érdemes ezt beleszámolni? Mennyire értik a tudósok komolyan ezt a 8 órát? :D Mert néha egyszerre elalszik az ember, néha meg kell kis idő.
2019. júl. 15. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Alvás az, amikor ALSZOL. Mi nem világos ebben?
2019. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem mi az az alvás. Hanem hogy ha nyolcat akarok aludni, mert az borzasztó egészséges, akkor számoljak rá elalvási időt?
2019. júl. 16. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A nettó alvásra vonatkozik nyilván. Ez azonban nem befolyásolta az olyan idiótákat, mint pl a katonaság, ott 10-kor volt takarodó, 6-kor ébresztő, hiszen 0 mp alatt el lehet aludni és fel lehet kelni.
2019. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NE SZÁMOLJ ELALVÁSI IDŐT, MERT AKKOR NEM ALSZOL, TEHÁT NEM SZÁMÍT ALVÁSNAK!!!!!!4!!!! Így már érted?
2019. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#amugy 6 os te ertelmezed rosszul amit irt(tudom mar nem aktualis)
2019. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!