Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ideje küzdök egy problémáv...

Kex-Tex kérdése:

Egy ideje küzdök egy problémával, tudtok-e segíteni benne?

Figyelt kérdés
Na szóval,hogy pár havonta van néhány olyan nap mikor egyszerűen sehogy sem tudok elaludni,és ez ha iskola alatt történik nagyon negatívan hat a teljesítményemre.Most is egy ilyen állapotban vagyok és 1 hónap múlva készülök a nyelvizsgámra,és hullafáradtan nem a legjobb felkészülni rá.Kipróbáltam már a nyugtató zenét,a kamilla teát és a számolós technikát is de kevés eredménnyel.Edddig a leghatásosabb a hideg levegő bizonyult,de hát nyáron erre nincs lehetőség,valamint néha 2-3 felest leküldök,mert az ellazít és bealszom tőle de hát nem akarok így elaludni, mindig mikor előjön ez a probléma.Ja és a mozgás sem mindig segít,mert rendszeresen szoktam (ha megtehetem) bringázni kb 10-11 km-et és a probléma ugyanúgy előjön.Eddig a rekordom 4 nap volt 3-4 óra alvással és a 4.napra már állni alig tudtam.Az lenne a kérdésem hogy tudtok e vmilyen megoldást a problémára,illetve akinek van még ilyenje annak mi miatt alakult ki?A válaszokat előre köszönöm.(A legelső ilyen álmatlanságos gondom kb. 2-3 évvel ezelőtt kezdődött,mikor felszedtem kb.12kg-t) 18/F

2019. júl. 19. 12:49
 1/1 anonim válasza:
Figyelj velem is volt ilyen igazából ne így próbáld megoldani a gondot hogy lehúzol néhány felest vagy gyógytea hanem ez mind fejben dől el lehet hogy valami nem hagy nyugodni azt próbáld lerendezni fejben pl. Nem hagy nyugtalanítani a nyelvvizsga akkor mondogasd próbáld elhinni hogy nem lesz semmi baj hisz ugyanolyan nap lesz mint a többi az elalvás pedig hallgass zenét vagy vannak ilyen sleep (alvás) alkalmazás amiben mindenféle nyugtató hangot tudsz berakni (lehet hülyén hangzik mind ez de ha tényleg jól csinálod rajtam pl. tudott segíteni ja és még egy utolsó tipp ne koncentrálj arra hogy nyugodt legyél hanem kezelj úgy mindent mint egy átlagos napon.)
2019. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!