Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogszabályzóval mik a tapaszta...

Fogszabályzóval mik a tapasztalatok? Nálatok ez hogy ment?

Figyelt kérdés

Most azokhoz szólok elsősorban, akik dolgoznak, akár egész nap vagy egyetemre járnak (vagy mindkettő) és fogszabályzójuk van, akár gumival. Nekem van fogszabályzóm, gumit is kell tennem a fogszabályzó bizonyos részeire. Nem most tették fel a fogszabályzót de a gumi nem volt a legelejétől.

Milyen gyakran mostok fogat? Minden étkezés után? A munkahelyen/egyetemen hogy oldjátok meg? Hazaszaladni gondolom nem tudtok. Bementek egy ottani mosdóba? Én volt már, hogy kénytelen voltam bemenni és ott fogat mosni de akkor szerencsém volt mert nem volt senki. Vagy ti inkább nem is mostok fogat míg haza nem értek?

És, ha van gumitok, azt csak akkor veszitek le, amikor esztek? A munkahelyen/egyetemen is fent van?

Nekem mindig hordanom kell. Itthon még valahogy szenvednék is vele (ez nekem egy szenvedés) de az egyetemen nem lenne túl kellemes. Csak kellene néha enni órák között amikor nincs időm máshova menni. Gumival enni megoldható de gondolom nem túl higiénikus. Kivenni és visszarakni viszont megint nem egyszerű, máshol nem tudnám elintézni ott, csak egy mosdóban. Akkor arra kell figyelnem más ne lássa, ne legyen ott de amúgy is időigényes nekem és nem biztos hogy lenne mindig időm ezzel is időt tölteni. Van hogy sok időm van de olyan is volt már hogy két óra közt csak épp el tudtam menni wc-re és ennyi de abba nem fért bele evés se semmi.


Szóval ti ilyen helyeken ezeket hogy oldjátok meg?

Én nem szívesen szórakoznék nyilvános helyen ilyesmivel, főleg nem a gumival de elvileg muszáj. Tudom, hogy még nyár van de már most tartok tőle, hogy mi lesz szeptembertől.


2019. júl. 21. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!